آخرین اخبار :
کد خبر : 1116 یکشنبه 13 خرداد 1397 سیاست
روابط عمومی دانشگاه مازندران

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی مراسم ارتحال حضرت امام(ره) و 15 خرداد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، به مناسبت گرامی داشت 29مین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) و قیام 15 خرداد، جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی این مراسم با حضور اعضای جلسه در دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تشکیل شد.

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، به مناسبت گرامی داشت 29مین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) و قیام 15 خرداد، جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی این مراسم با حضور اعضای جلسه در دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تشکیل شد.

       براساس این گزارش، اعضا پس از بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف در خصوص برگزاری این مراسم، تصمیمات لازم را اتخاذ کردند.

       اطلاع رسانی در خصوص برگزاری مراسم باشکوه محفل"انس با قرآن"  همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) و گرامی داشت 29مین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) در محل مصلی المهدی(عج) بابلسر با مشارکت دانشگاه در روز 10 خرداد، برگزاری مراسم شب های قدر و احیا با همکاری هیات محبان الحسین(ع) و پشتیبانی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، برگزاری مراسم باشکوه گرامی داشت 29مین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) و قیام 15 خرداد در محل نمازخانه حضرت ولی عصر(عج) پردیس دانشگاه، برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و بصیرتی در راستای آشنایی با اندیشه های امام راحل توسط دفاتر بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویان و ...  از جمله مصوبات این جلسه می باشد.

 

 

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها