آخرین اخبار :
کد خبر : 1160 پنج شنبه 24 خرداد 1397 فرهنگ
روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا

پیام تبریک فرماندار نکا بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

فرماندار نکا: ساعات، به لحظات حلول ماه شوال نزدیک می شود و با حلول ماه شوال عید سعید فطر و هنگامه پاداش گرفتن روزه داران واقعي فرا مي رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان نکا، عبدالجواد توحیدی مقدم سرپرست فرمانداری شهرستان نکا، در پیامی عید سعید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله علی ما هدانا و له الشکر علی ما اولانا

ساعات، به لحظات حلول ماه شوال نزدیک می شود و صدای پای عید می‌آید و دل مومن بر سر دو راهی آمدن عید رمضان و رفتن ماه رمضان بلا تکلیف است. از آمدن آن یک دل شاد باشد یا از رفتن این یک محزون؟ و با حلول ماه شوال عید سعید فطر و هنگامه پاداش گرفتن روزه داران واقعي فرا مي رسد.

عید بزرگ مومنان و روزه داران و تجلی یک ماه سازندگی و وارستگی ، پایان یک ماه مهمانی الهی و عید قبولی طاعات و عبادات و صیام ، و روز پیروزی بر طاغوت نفس و روز شکرگزاری به درگاه الهی است. و عید فطر پاک‍‌‌ ترین عیدهاست چرا که پاداش یک ماه عبادت و شست‌وشوی جان در نهر پاک رمضان است.

خوشا به حال آنان که عاشقانه به استقبال ضیافت الهی رفته، وجود خویش را با زمزمه‌های دعا و نوای دلنشین مناجات صفا دادند و با درک لیله‌القدر که بهتر از هزار ماه است راه سعادت و نیکبختی را پیش گرفتند و اینک با قلبی مطمئن به استقبال عید سعید فطر می‌روند.

خدای متعال را شاکریم که یکبار دیگر به ما توفیق بهره مندی از فیوضات و برکات ماه رمضان را ارزانی داشته و از کوثر این ماه پرفیض و رحمت سیراب کرد.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برادران و خواهران در ماه پرخیر و برکت رمضان، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به مردم شریف و متدین شهرستان نکا تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند سبحان ، تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، سلامتی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، توفیقات روز افزون کلیه خدمتگزاران صدیق مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران بویژه دولتمردان تدبیر و امید را مسالت می نمایم.

عبدالجواد توحیدی مقدم - سرپرست فرمانداری شهرستان نکا

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها