آخرین اخبار :
کد خبر : 12457 پنج شنبه 26 ارديبهشت 1398 دولت و ادارات
اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

تقدیر فرمانداربهشهر از رئیس اداره راه و شهرسازی این شهرستان

فرماندار بهشهر با ارسال لوح سپاسی از رئییس راه و شهرسازی این شهرستان به منظور همکاری با مدیریت بحران شهرستان در راستای کارگروهی و انجام اقدامات اضطراری در مدیریت سیلاب بی سابقه در آغاز سال جاری تشکر و قدردانی نمائیم.

تقدیر فرمانداربهشهر از رئیس اداره  راه و شهرسازی این شهرستان  

فرماندار بهشهر  با ارسال لوح سپاسی از رئییس راه و شهرسازی این شهرستان  به منظور همکاری با مدیریت بحران شهرستان در راستای کارگروهی و انجام اقدامات اضطراری در مدیریت سیلاب بی سابقه در آغاز سال جاری تشکر و قدردانی نمائیم.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان مازندران هادی خنجری فرماندار بهشهر از مسیح ناصحی  به خاطر خدمات منجر به موثرترین شیوه های مدیریت جامع بحران در مراحل چهارگانه آن گردید و نقش موثری در پیشبرد سیاست های مدیریت بحران کشور ایفا نموده است تقدیر و تشکر نمودند.

در بخشی از این لوح آمده است :

حسن انجام وظیفه و تلاش صادقانه همراه با تعهد تخصص بیانگر پشتکار و همت آنانیر است که با توکل بر خداوند متعال در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت می کنند ،به راستی پویایی ترقی و تعالی جامعه اسلامی مدیون انسان های فرهیخته خردمند و متعهدی است که همواره خرسندی حق تعالی را سرلوحه ،همت خویش قرارداده اند لذا شایسته است از تلاش و اهتمام ارزنده  مستمر و شبانه روزی  جنابعالی در راستای خدمات رسانی حوادث سیلاب اخیر تشکر و قدردانی نمایم.

 

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها