آخرین اخبار :
کد خبر : 20715 چهارشنبه 29 آبان 1398 دولت و ادارات
راه و شهرسازی

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر،جویبار و سیمرغ :تعریض و چهار خطه کردن محور کیاکلا به بهنمیر

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر،جویبار و سیمرغ از تعریض و چهارخطه کردن 5.5 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان از محور کیاکلا به بهنمیر خبر داد .

به گزارش اداره ارتباطات و  اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی مازندران مهندس مرعشی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر،جویبار و سیمرغ  افزود : با توجه به حجم بالای ترافیک و تردد در راههای این استان اقدام در خور توجه ای در زمینه تعریض و چهار خطه شدن تمامی محورهای اصلی و شریانی استان در دست اجراست.

مهندس مرعشی اظهار داشت : تعریض و چهار خطه کردن محور کیاکلا به بهنمیر، طول کل پروژه 5.5 کیلومتر میباشد  که 2900 متر آن اسفالت شده است . در ماه گذشته از 2600متر باقی مانده 2100متر بتن اجرا شده و آماده اسفالت میباشد.

وی در ادامه درخصوص مشخصات این پروژه عنوان نمود : 500 متر هم تا مرحله زیر اساس انجام شده و 250 متر بین در یک لاین انجام شده و 250 متر بین ریزی میباشد.باند غربی به طور کلی 1600متر خاکبرداری شده 600 متر ساب بیس به طور کامل انجام شده و یک کیلومتر سطح سابگرید اماده است.600 متر بتن تک لاین اجرا شده است و پیمانکار با توجه به مطالبات خود اجرای اسفالت باند شرقی را منوط به دریافت حواله قیر کرده است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها