آخرین اخبار :
کد خبر : 22946 شنبه 20 ارديبهشت 1399 اجتماعی
پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان نکا

اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال 99

فرماندار نکا: مدیران با برنامه ریزی و انرژی، گام های موثرتری در جهت تحقق شعار جهش تولید بردارند// رعایت کامل پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری و مهار بیماری کرونا در ادارات و اصناف.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان نکا؛ اولین جلسه شورای اداری در سال 99 با حضور فرماندار ، امام جمعه، اعضای شورای تامین، مدیران ادارات و نهادها با رعایت پروتکل بهداشتی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا برگزار شد

فرماندار نکا در این جلسه شیوع بیماری کرونا را یک شوک جهانی عنوان و بیان داشت: کشور ما با تمام محدودیت ها و تحریم هایی که با آن دست و پنجه نرم می‌کرد و با اینکه از کشورهای پیشرو در درگیری با بیماری کرونا بودیم، مردم نیز همکاری های لازم را داشتند و امروز می‌توانیم با صدای محکم بگوییم درمقایسه با دیگرکشورها با این اتفاق سربلند بودیم.

توحیدی مقدم خواستار رعایت کامل پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری و مهار بیماری کرونا در ادارات و اصناف شد .

نماینده عالی دولت در این شهرستان با اشاره به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: دولت توجه خاصی به رونق تولید دارد، سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در بخش رونق تولید انجام شد، مدیران با برنامه ریزی و انرژی بیشتر گام های موثرتری جهت تحقق شعار جهش تولید بردارند.

فرماندار نکا در ادامه گفت: سال ۹۹ شرایط ویژه ای دارد، باید برنامه ریزی خاص خودش را داشته باشد توصیه های بهداشتی در آن دیده شود و کار نیز بصورت جدی پیگیری شود.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها