آخرین اخبار :
کد خبر : 23956 جمعه 26 ارديبهشت 1399 اجتماعی
توحیدی مقدم:

بازگشایی مراکز آموزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

فرماندار نکا: سلامت دانش‌آموزان در اولویت اصلی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان // بازگشایی مراکز آموزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان نکا؛ جلسه مشترک ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و شورای آموزش و پرورش به ریاست توحیدی مقدم فرماندار نکا برگزار شد.

فرماندار نکا در این جلسه بیان داشت: آموزش و پرورش با همه توان خود تلاش کرد تا عدم برگزاری کلاس‌های آموزشی را جبران و خلاهای آموزشی را برطرف کنند و با راه‌اندازی شبکۀ اجتماعی دانش‌آموزان(شاد)، امکان برقراری ارتباط میان دانش‌آموزان و معلمان ایجاد کرد.

نماینده عالی دولت در این شهرستان با اشاره به اینکه بازگشایی مراکز آموزشی صرفا برای افزایش کیفیت آموزش اجرا می‌شود، تصریح کرد: مدارس این شهرستان از روز شنبه 27 اردیبهشت‌ماه با حضور کادر اجرایی و معلمان فعالیت‌های خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سر خواهند گرفت و هیچ الزامی بر حضور دانش‌آموزان در مدارس نیست.

توحیدی مقدم با بیان اینکه بسترهای آموزشی و بهداشتی لازم برای حضور دانش‌آموزان در تمامی مدارس فراهم شود، افزود: سلامت دانش‌آموزان در اولویت اصلی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان می باشد، لذا پروتکل‌های بهداشتی در مدارس باید به صورت کامل رعایت شود.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها