آخرین اخبار :
کد خبر : 3194 چهارشنبه 20 تير 1397 سیاست
به منظور بررسي پروژه هاي مسكن مهر صورت پذيرفت :

بازديد قائم مقام وزير راه و شهرسازي از پروژه هاي مسكن مهر مازندران

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر به همراه معاون عمراني استانداري مازندران ،دکتر شاعری نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی ، مديركل راه و شهرسازي استان و سایر مدیران دستگاههای استانی از پروژه هاي مسكن مهر میارکلای ساری و مسکن مهر نکا و بهشهر بازديد و از نزديك از روند آماده سازي آنها اطلاع حاصل نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس احمد اصغری ‌مهرآبادی در حاشيه اين بازديد اظهار داشت: تلاش های خوبی برای اتمام پروژه های مسکن مهر در حال انجام است .

وی با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات مسکن مهر نیاز به همراهی همه مسئولان است و در این زمینه اقدامات مناسبی برای مسکن مهر انجام شده، افزود: افزایش سقف تسهیلات بانکی برای مسکن مهر از اقدامات این دولت است.

مهندس ‌مهرآبادی از بهره‌برداری بیش از 1000 واحد مسكن مهر در مازندران خبر داد و اظهار داشت : اميد است با هماهنگي به عمل آمده در هفته دولت امسال پروژه هاي مذكور را افتتاح نماييم.

وی با اشاره به اینکه برای رفع مشکل مسکن مهر در کشور پروژه‌ها را به صورت تک‌تک مورد بررسی قرار دادیم، تصریح کرد: کارگروه‌های متعددی تشکیل شد و بخش‌نامه‌ای مشترک با حضور مسئولان تعاون تدوین شد و مقرر شد که مشکلات مسکن مهر با تعاونی‌ها در اسرع وقت رفع شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با بیان اینکه مازندران هم از استانهای موفق در حوزه مسکن است اما مشکلاتی نیز در این استان وجود دارد که انشاله با حمایت دولت و با همراهی و همدلی دستگاههای خدمت رسان این مشکلات مرتفع و این پروژه ها بزودی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت .

 مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران نیز در حاشیه این بازدید ضمن اشاره به تلاش همه جانبه اداره  کل برای اتمام پروژههای مسکن مهر خاطر نشان ساخت : تاکنون 58173 واحد مسکن مهر در استان پروانه ساخت صادر و جهت بهره مندی از تسهیلات مسکن مهر به بانک عامل معرفی شدند .

وی افزود : همچنین تعداد 50923 واحد مسکونی تکمیل و تحویل متقاضیان گردید .

مدیر کل راه  و شهرسازی مازندران با بیان اینکه در هفته دولت تعداد بیش از 1000 واحد مسکونی آماده بهره برداری می باشد یادآور شد: تقریباً معادل 90 درصد از واحدهای مسکن مهر استان در شهرهای بالای  25000 نفر جمعیت به متقاضیان واجد الشرایط واگذار شده است .

 مهندس بهادری افزود پروژه های مسکن مهر استان دارای پیشرفت فیزیکی معادل پی سازی 58173 واحد ، اتمام اسکلت و سقف 57530 واحد ،اتمام سفت کاری 56666 واحد و اتمام نازک کاری 53429 واحد می باشد .

گفتنی است مسکن مهر میارکلا ساری و پروژه 1700 واحدی  مسکن مهر نکاء و مسکن مهر امام خمینی بهشهر از جمله پروژه هایی بودند که مورد بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر قرار گرفت.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها