آخرین اخبار :
کد خبر : 3196 پنج شنبه 21 تير 1397 سیاست
حسین زادگان، در جلسه شورای اداری شهرستان فریدونکنار؛

ارتقاء سهم مدیریتی بانوان و بکارگیری مدیران جوان از برنامه های دولت است

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران؛ نخستین بخشدار زن در استان معارفه شد / حسین زادگان در این جلسه که با معرفی 4 مسئول جدید در فرمانداری فریدونکنار همراه بود، گفت: ارتقاء سهم مدیریتی بانوان، از برنامه های دولت تدبیر و امید است / کاهش سن مدیران با هدف رویش نیروهای جوان از دستورات استاندار مازندران است که در دستور کار قرار دارد.

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران؛ نخستین بخشدار زن در استان معارفه شد.

احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری شهرستان فریدونکنار که با مراسم معارفه 4 مسئول جدید در فرمانداری این شهرستان همراه بود، با اشاره به اینکه سیاست نظام افزایش رضایتمندی مردم در همه ی حوزه ها است، گفت: ارتباط نزدیک و همدلی حاکمیت و مردم، توطئه های دشمنان را ناکام می کند.

معاون استاندار با بیان اینکه مهم ‌ترین راهبرد دشمن در مقابل ایران، ایجاد شکاف بین حاکمیت و مردم است، یادآور شد: پس از گسست تاریخی که ملت ایران با نظام شاهنشاهی داشت، دشمن تلاش می ‌کند وحدت و پیوندی که با حضور مردم در صحنه بین ملت و نظام برقرار شده را با ایجاد جنگ روانی از بین ببرد، بنابراین روز به ‌روز باید برای تقویت این وحدت تلاش کرد.

وی خاطرنشان کرد: پرهیز از دعواهای سیاسی و جناحی جهت حفظ منافع ملی، قانون‌ گرایی، برقراری عدالت و مبارزه با فساد در همه ابعاد، از ضرورت ‌هایی است که می‌ تواند اعتماد مردم به نظام را احیاء کرده و به همدلی بیشتر مردم با حاکمیت بیانجامد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، راهکار رفع نارضایتی مردم را مبارزه با فساد، تبعیض و بی عدالتی دانست و گفت: فساد در سیستم اداری عامل از بین رفتن اعتماد مردم می شود، بنابراین باید با شناسایی فرایند های فساد آور و رفع آن ها، در ارتقاء سلامت اداری تلاش کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید برنامه محور و مردم محورباشیم، اظهار داشت: قدرت و استحکام نظام جمهوری اسلامی در ارتباط نزدیک بین حاکمیت و مردم نهفته است و اگر در طول دوران انقلاب از همه ی مشکلات فائق آمده ایم به پشتیبانی مردم بوده است.

حسین زادگان، ایجاد اشتغال و توسعه سازمان‌های مردم نهاد را از جمله شاخص‌های بررسی عملکرد بخشداران دانست وخاطر نشان کرد: بخشداران جدید منصوب شده باید با برنامه های خلاقانه و نو تغییرات فوق العاده ای در بخش ایجاد کنند، چرا که تغییرات و جابه‌جایی‌ها، زمانی اثربخش است که برای مردم سودمند باشد.

وی افزود: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی، مدیران به فضای مجازی ورود کنند و ارتباط دوسویه با رسانه های استان داشته باشند.

حسین زادگان، با اشاره به این که ارتقاء سهم مدیریتی بانوان، از برنامه های دولت تدبیر و امید است، ابراز داشت: دستور موکد استاندار این است که سن مدیران کاهش یابد و ما در حال اجرای این سیاست هستیم. بکارگیریِ مجموعه‌ای از مدیران جدید با هدف رویش نیروهای جوان را در دستور کار داریم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به این که افزایش نشاط اجتماعی فقط برگزاری کنسرت نیست، خاطر نشان کرد: ورزش‌های همگانی و ورزش بانوان یکی دیگر از راه‌های توسعه نشاط اجتماعی است.

حسین زادگان با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی به بهبود سلامت جامعه کمک می کند، توصیه کرد که همایش ورزش های همگانی در شهرستان فریدون‌کنار برگزار شود.

گفتنی است در این جلسه با حضور احمد حسین زادگان، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، سید قاسم حسینیان، به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و جواد مولایی، به عنوان معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار فریدونکنار، پوپک محمدی به عنوان بخشدار مرکزی و تنها بخشدار زن مازندران و محمد‌علی رحمان‌زاده فریدونی، به عنوان بخشدار دهفری شهرستان فریدونکنار معارفه شدند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها