آخرین اخبار :
کد خبر : 3368 سه شنبه 30 مرداد 1397 سیاست
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، عنوان کرد:

رویکرد پیشگیرانه در مبارزه با سودجویان اقتصادی ضروری است

احمد حسین زادگان که در مراسم تکریم و معارفه دبیران کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، سخن می گفت، تصریح کرد: رویکرد پیشگیرانه باید در برنامه های کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قرار بگیرد / در این مراسم حسن اسحاقی کناری که با حکم استاندار مازندران به سمت دبیرکمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان منصوب شد، با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار معرفی شد. ‎

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با بیان اینکه رویکرد پیشگیرانه باید در برنامه های کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قرار بگیرد، گفت: ساختار ستاد پیش از این بر رویکرد مقابله‌ منطبق بوده است ولی بر اساس تحقیقات صورت گرفته روش‌های پیشگیرانه تاثیر بسزایی در اجرای موفق برنامه های ستاد خواهد داشت.

احمد حسین زادگان در جلسه تکریم و معارفه دبیران کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با اشاره به اینکه با وجود رویکرد پیشگیرانه، بخش مقابله‌ای ستاد با قوت بیشتری باید ادامه یابد‌، افزود: با وجود مسائل اقتصادی که پیش آمده نقش ستاد در کنترل بازار و جلوگیری از فعالیت سودجویان اهمیت بیشتری یافته است.

وی ادامه داد: این کمیسیون باید در حوزه کاهش آسیب‌های اقتصادی و تجاری اثربخشی لازم را داشته باشد و دستگاه های متولی را ملزم به پاسخگویی در خصوص وظایف خود کند.

حسین زادگان با بیان اینکه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید ترفندهای سودجویان را شناسایی و تحلیل کند، اظهار داشت: آسیب‌شناسی و اقدامات ایجابی و سپس مبارزه برنامه ریزی شده با قاچاق کالا و ارز باید در ساختار این کمیسیون پایه ریزی شود.

حسین زادگان، تصریح کرد: با تجمیع تجارب گذشته و با نقشه‌های اقتصادی می توان تهدید و اعمال فشار سودجویان را خنثی کرد و ستاد مبارزه با قاچاق کالا ارز باید پیشقراول این مبارزه در استان و کشور باشد‌.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در این جلسه از زحمات علی پیرفلک، دبیر سابق کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با اهداء لوح سپاس؛ قدردانی کرد و حسن اسحاقی کناری را که با حکم استاندار مازندران به سمت دبیرکمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان منصوب شد، معرفی نمود
 

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها