آخرین اخبار :
کد خبر : 4277 دوشنبه 5 شهريور 1397 اقتصاد
مسئول راه های روستایی راه و شهرسازی مازندران خبر داد :

بهره برداری از 23 کیلومتر آسفالت راه روستایی در هفته دولت

مسئول راه های روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان نمود : این اداره کل در هفته دولت بیش از 23 کیلومتر از راههای روستایی این استان را با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال بهسازی و آسفالت نمود که در هفته دولت افتتاح و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت .

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس سهراب طور ضمن بيان اين مطلب افزود: مازندران با توجه به نوع اقليم و شرايط توپوگرافي و به طبع تنوع فرآورده هاي كشاورزي ، مسئله راههاي مناسب روستايي به منظور حمل ونقل هرچه سريعتر ، آسانتر و در عين حال ارزانترين فرآورده ها به بازار مصرف يكي از اصلي ترين دغدغه هاي ذهني مسئولين محترم استان مي باشد.

وي يادآور شد: با توجه به اينكه بيش از 7800 كيلومتر از راههاي تحت پوشش اين اداره كل در مازندران را محورهاي روستايي در بر مي گيرد لذا مي طلبد تا نگاه ويژه و خاصي به اين محورها شود.

مسؤل راه هاي روستايي راه و شهرسازي مازندران خاطر نشان ساخت: با توجه به این مهم و حمایت و همدلی مسولین امر ، اين اداره كل توانست بیش از 23  کیلومتر از محورهای روستایی این استان را با اعتباری معادل 40 میلیارد ریال بهسازی و یا آسفالت نماید .

مهندس طور آسفالت راه روستایی محورهاي روستايي انگوران ( چالوس ) ، کنارانجام،گیلاس،پایین ورکاده،لوط،هندوکلا-شهید راعی،وسطی کلا- چنگ میان،درمه کلا-میانرود،کارچی کلا ( آمل ) ، لارما، الیرد،سعیدآباد-عقه خیل (  ساری ) ، کریکلا،ازارسی ، تنهاکلا-ولیک- تیرکلا ( بابل ) را از جمله پروژه های شاخص در این حوزه برشمردکه انشااله در هفته دولت امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

گفتنی است : علاوه بر پروژه آسفالت راه روستایی ، پروژه های متعدد دیگری در حوزه راههای اصلی و فرعی در هفته دولت افتتاح خواهد شد .

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها