آخرین اخبار :
کد خبر : 4301 چهارشنبه 14 شهريور 1397 سیاست
راه و شهرسازی

برگزاری شصت و هفتمین جلسه شورای مسکن استان

شصت و هفتمین جلسه کارگروه شورای مسکن استان با حضور معاون عمرانی استانداری مازندران ،مدیرکل راه و شهرسازی و سایر دستگاه های خدمات رسان با هدف بررسی موانع و مشکلات مسکن مهر در استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس نبیان معاون امور عمرانی استانداری مازندران در این نشست اظهار امیدواری نمود با پیگیری و تلاش همه دستگاههای خدمات رسان و اداره کل راه و شهرسازی شاهد به سرانجام رسيدن پروژه هاي مذكور باشيم. وی با اشاره به محدودیت های مالی دولت از تمامی دستگاه هایی که در چنین شرایطی برای  پیشرفت پروژه های مسکن مهر تلاش می کنند قدردانی نمود .

مهندس نبیان اظهار داشت: با توجه به پيشرفت فيزيكي پروژه هاي مسكن مهر در استان بايد با همت و تعامل دستگاه هاي زير بنايي استان خدمات شهري و زير بنايي پروژه هاي مذكور نيز هر چه زودتر اجرايي شود. معاون عمراني استانداري مازندران در ادامه تصريح كرد: مسكن دغدغه اصلي و ابتدايي براي هر خانواده اي محسوب شده ، از اين رو بر طرف كردن اين مسئله توسط خدمتگزاران مردم در دولتها مي تواند عاملي مهمي در جهت تعامل ، همدلي و اعتماد  مردم به آن دولت باشد.

عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازي مازندران نيز در اين نشست در خصوص همکاری و تعامل دستگاه هاي خدمات رسان با دست اندرکاران طرح مسکن مهر گفت: طي جلسات منظم و پيگيري هاي مجدانه مسؤلين امر بسياري از مشكلات با همفكري دستگاه ها مرتفع شده است.

مدیر کل راه و شهرسازي مازندران با بيان اينکه در شوراي تامين مسکن استان و کميته هاي فني آن به طور منظم تشکيل و مشکلات مربوط به مسکن مهر طرح و پيگيري مي شود تصريح نمود : انشااله با تعامل و همدلی تمامی دستگاههای مرتبط با مسکن مهر بتوانیم پروژه مسکن مهر را هرچه سریعتر به سرانجام برسانیم .

دراین نشست درخصوص راه هاي دسترسي بين بلوك هاي پروژه سارويه مقرر گرديد اداره كل راه و شهرسازي نسبت به مناسب سازي و رگلاژ مسير جهت تردد وسايل نقليه اقدام نمايد.

همچنین جهت اجرا و واگذاري اراضي مدنظر درسايت پروژه  براي فضاي سبز، بازديد مشتركي توسط شهرداري شيرگاه و اداره راه و شهرسازي سوادكوه صورت پذيرد.

 

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها