آخرین اخبار :
کد خبر : 4319 سه شنبه 20 شهريور 1397 سیاست
معاون استاندار، در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان، عنوان کرد:

ثبت ۳۸ میلیون نفر شب اقامت مسافر در استان در سال جاری

علی نبیان در این جلسه افزود: بالغ بر ۳۸ میلیون نفر شب اقامت گردشگر از اول فروردین ماه لغایت پایان مرداد ۹۷ در سراسر نقاط استان به ثبت رسیده است. ‎

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، گفت: بالغ بر ۳۸ میلیون نفر شب اقامت گردشگر از اول فروردین ماه لغایت پایان مرداد ۹۷ در سراسر نقاط استان به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری، علی نبیان در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان با اشاره به این که امسال حضور مسافران در استان نسبت به سال های گذشته پررنگ تر بوده است، افزود: تردد جاده ای به میزان ۸ درصد در سال جاری افزایش داشته و مصرف بنزین و نهاده های نفتی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.
معاون استاندار با بیان این که در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی، فرمانداران در راستای افزایش میزان رضایتمندی مسافران تلاش کنند، ابراز کرد: بالغ بر ۳۸ میلیون نفر شب اقامت گردشگر از اول فروردین ماه لغایت پایان مرداد ۹۷ در سراسر نقاط استان به ثبت رسیده است.
نبیان تاکید نمود: هماهنگی بین پلیس راه و راهور و دستگاه های موثر بر رعایت تردد ایمن، مسایل ترافیکی و ارایه خدمات شایسته در همه بخش ها به مسافران از سوی فرمانداران در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی جدی گرفته شود.

وی با بیان این گه توسعه بوم گردی در دستور کار جدی استان قرار دارد، افزود: تمهید زیرساختها و امکانات لازم مناطق بالادست و کوهستانی با جدیت دنبال شود.

در آغاز این جلسه فرزانه، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و برخی فرمانداران و مسئولین کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر استان به ارایه گزارش از فعالیت های خود پرداختند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها