آخرین اخبار :
کد خبر : 4329 شنبه 24 شهريور 1397 سیاست
ثبت رکورد اهدای ۵۵۰۰ سند به مناطق شمالی کشور در یک روز؛

واگذاری 1000 سند ملکی دیگر از سوی بنیاد مستضعفان در مازندران

با حضور سعیدی کیا، رئیس بنیاد مستضعفان کشور و اسلامی، استاندار مازندران بیش از 1000 سند ملکی روز شنبه در جامخانه شهرستان میاندرود اهداء خواهد شد. ‎

با حضور سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور و استاندار مازندران بیش از 1000 سند ملکی روز شنبه در جامخانه شهرستان میاندرود اهداء خواهد شد.

در ادامه اجرای طرح بزرگ و ملی محرومیت‌زدایی در قالب اهدای اسناد واگذاری املاک به مردم مناطق کم برخوردار کشور به عنوان پشتوانه اقتصادی، روز شنبه ۲۴ شهریورماه بیش از ۵۵۰۰ سند رایگان به واجدان شرایط شهرستان‌های بندرترکمن، بندرگر و جام خانه تحویل می‌شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، در راستای منویات مقام معظم رهبری واجرای طرح بزرگ و ملی محرومیت‌زدایی واگذاری املاک به مردم مناطق کم برخوردار کشور، روز شنبه طی سه مراسم جداگانه در روستای "جامخانه شهرستان میاندرود" بیش از هزار سند، در روستای "نیازآباد بندر ترکمن" سه هزارسند و در "درگز" نیز بیش از هزار و پانصد سند مسکونی و کشاورزی تقدیم می‌شود.

بنابراین گزارش، در هریک از این ۳ آیین اهدای اسناد واگذاری املاک که با حضور محمد سعیدی کیا؛ رییس بنیاد مستضعفان و جمعی از معاونان، نمایندگان، ولی فقیه در مناطق مذکور، استانداران و مدیران استانی برگزار می‌شود، به نیت ۱۴ معصوم (ع)، تعداد ۱۴ سند به صورت نمادین به مردم اهدا خواهد شد.

قیمت زمین‌های زراعی و مسکونی که اسناد واگذاری آن‌ها براساس منویات مقام معظم رهبری به واجدان شرایط اهدا می‌شود، بیش از ۱۵۳ میلیارد تومان و با متراژ کلی بیش از ۶ هزار و ۲۰۰ هکتار کشاورزی و مسکونی است که تقریبا به صورت رایگان به مردم کم برخوردار مناطق یاد شده در استان‌های گلستان و مازندران، واگذار خواهد شد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها