آخرین اخبار :
کد خبر : 5261 یکشنبه 1 مهر 1397 اقتصاد
راه و شهرسازی

ستاد بازآفرینی شهرستان فریدونکنار برگزار شد

ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری پایدار شهرستان فریدونکنار با حضور فرماندار ، سرپرست معاونت بازآفرینی شهری ومسکن ، شهردار و سایر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی مازندران مهندس داداشی رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار یادآور شد : بازآفرینی شهری پایدار از مهمترین اهداف برنامه ششم توسعه و سند ملی راهبردی احیاء بهسازی ، نوسازی و توانمند سازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری ، توانمند سازی اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی می باشد و تشریک مساعی و هماهنگی دستگاهها برای تحقق این امر لازم و ضروری است .

رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار با  بیان اینکه فریدونکنار بیش از  162هکتار بافت فرسوده مصوب دارد در ارتباط با مسائل و مشکلات موجود در محلات  توضیحاتی ارائه نمود.

وی  ضمن اشاره به سیاست های دولت در بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری و همچنین نحوه جذب اعتبار و توزیع اعتبارات ابراز امیدواری نمود که با پیگیری های بعمل آمده شاهد تحولات و تغییرات خوبی در محلات هدف شهر فریدونکنارو سایر شهرهای استان  باشیم.

وی در پایان با اشاره به اهمیت مقوله مشارکت های مردمی در راستای بازآفرینی شهری پایدار ، نقش آفرینی مردم و نهادهای مدنی را مهمترین رکن  در زمینه ارتقاء زندگی در محلات هدف دانست.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها