آخرین اخبار :
کد خبر : 9275 دوشنبه 14 آبان 1397 اجتماعی

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی از نمایشگاه پدافند غیر عامل استان

مدیر کل راه و شهرسازی استان به همراه چند تن از معاونین از نمایشگاه پدافند غیر عامل استان مازندران که در سالن ارشاد در حال برگزاری می باشد بازدید نمود .

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس عبداله بهادری در حاشیه این بازدید از پدافند غیر عامل به عنوان عامل ارتقای پایداری در بحران ها یاد کرد افزود : مازندران از جمله استانهايي است كه در تمامي بخشهاي حمل و نقل اعم از هوايي ـ ريلي ـ جاده اي و دريايي صاحب امتياز بوده ، از اين رو رعایت الزامات پدافند غير عامل در اين استان داراي اهميت و ويژگي خاص مي باشد.

مهندس عبداله بهادری تصريح كرد: وجود منابع طبيعي در اين استان اعم از دريا ـ جنگل ـ دشت و ... و همچنين تردد بالاي گردشگر و مسافر در محورهاي استان و حجم بالاي ترافيك از جمله مواردي است كه ارزش و اهميت كارگروه راه و شهرسازي پدافندغير عامل را در مازندران در جايگاهي خاص و مهم قرار مي دهد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان ضمن تشریح اهمیت پدافند غیرعامل در حوزه زیرساخت های مواصلاتی و مسکن و شهرسازی یادآور شد : با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری پدافند غیرعامل در اولویت اول طرح ها و پروژه های عمرانی و راهسازی قرار دارد و با انتخاب مشاور الزامات پدافند غیرعامل در قالب پروژه های مهم راهسازی درحال مطالعه می باشد .

وی افزود : امروزه به غير از مقوله زيست محيطي بحث پدافند غير عامل نيز به عنوان يك عنصر حياتي در تصويب پروژه هاي حمل و نقلي نقش بسيار مهمي ايفاء مي نمايد.

گفتنی است این نمایشگاه که با حضور معاون عمرانی استاندار مازندران ، مدیران و مسئولین استانی افتتاح گردید تا 14 آبان ماه در اداره کل فرهنگ و ارشاد استان دایر می باشد .

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها