آخرین اخبار :
کد خبر : 9311 شنبه 3 آذر 1397 اجتماعی
با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان و نماینده مردم آمل در مجلس صورت پذیرفت :

آغاز به کار عملیات اجرایی احداث زیر گذر محور هراز

با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران ، دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار آمل کلنگ احداث زیرگذر محور هراز در محدوده بخش امامزاده عبداله آمل به زمین زده شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی  استان مازندران در این مراسم با اعلام اینکه اقدامات وسیعی در حوزه راه و شهرسازی در جای جای استان در دست انجام می باشد تصریح نمود : به جهت تامین ایمنی و با پیگیری های مجددانه دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی احداث زیرگذرکاله آمل در دستور کار این اداره کل قرار گرفت که انشاءاله با شروع آغاز به کار آن با جدیت و تلاش مضاعف این پروژه در زمان مقرر به سرانجام رسید.

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران درخصوص مشخصات فنی پروژه یاد آور شد  : زیرگذر  کاله(هلومسر) با دهانه 7 متر و طول 33 متر و با هزینه معادل 19 میلیارد ریال با مدت زمان 12 ماه در حال انجام می باشد. که امید است با تامین و تخصیص بهنگام اعتبارات این پروژه در زمان بندی مقرر شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم. 

وی تعداد روستاهای اطراف با حجم جمعیت بالا و وهمچنین وجود ورزشگاه کاله و تامین ایمنی تردد در این منطقه را از اهداف اجرای این زیرگذر بر شمرد.

گفتنی است : اين زيرگذر با هدف ايمن سازي و همچنين كاهش حجم ترافيك و تسهيل در حمل و نقل به اجرا در آمد.

 

 

 

 

 

 

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها