آخرین اخبار :
کد خبر : 9323 پنج شنبه 8 آذر 1397 اجتماعی
باحضور معاونت عمرانی استانداری ، مدیر کل راه و شهرسازی و نماینده مردم نوشهر و چالوس صورت گرفت :

آغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی بخشی از محور کندوان

باحضور دکتر رازجویان معاونت عمرانی استانداری مازندران ، مدیر کل راه و شهرسازی و نماینده مردم نوشهر و چالوس و سایر مسئولین استانی و شهرستانی عملیات تعریض و بهسازی محورکندوان محدوده مرزن آباد به سمت جاده کندوان بطول 2/300 کیلومتر آغاز گردید.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس عبداله بهادری در حاشیه این مراسم  ضمن اشاره به اينكه ارتقاء و تعريض در محورهاي مازندران نگاه ملي را مي طلبد از اقدامات وزارت راه و شهرسازي براي توسعه، بهسازی و  ايمني محورهاي استان قدرداني كرد. وي تصريح نمود : يكي ديگر از محسنات توسعه جاده ها، رونق بخشی صنعت و بهره گيري مناسب كارخانجات از نهايت ظرفيت توليد خود مي باشد.

وی درخصوص مشخصات فنی این پروژه یادآور شد : تعریض و بهسازی بخشی از محور کندوان ( محدوده خروجی شهر مرزن آباد به سمت محور کندوان ) بطول 2/300 کیلومتر و بعرض 9 متر با اعتباری معادل 54 میلیارد ریال در مدت زمان یکسال امروز با حضور مسئولین آغاز و امیدواریم با تامین و تخصیص اعتبارات مناسب در مدت زمان تعیین شده بهره برداری و زیر بار ترافیک قرار گیرد .

مدیر کل  راه و شهرسازي استان با تاكيد بر لزوم توسعه زيرساخت هاي مازندران به منظور استفاده مطلوب از مواهب طبيعي و خدادادي، اظهار داشت: توسعه زيرساخت هاي اين استان به ويژه جاده ها، در دستور كار دولت قرار دارد.

وي در خصوص محور كندوان عنوان نمود : راه تاريخي کندوان با قدمت بيش از 70 سال تنها راه ارتباطي زميني غرب استان بوده و در تمام فصل‌ها و روزهاي سال به ويژه مناسبت‌ها و تعطيلات براي جابه‌جايي بار و به ويژه مسافر با وسعتي بسيار گسترده مورد استفاده بهره‌برداران سامانه حمل و نقل جاده‌اي قرار مي‌گيرد.

مهندس بهادری با اشاره به اهميت محور کندوان اظهار داشت: وضعيت فعلي محور به‌گونه‌اي است که سطح سرويس جاده در ايام تعطيل بسيار پايين بوده و حتي در بسياري از نقاط به علت عدم وجود شانه با عرض کافي، توقف يک اتومبيل به علت خرابي و... موجب انسداد کامل يک لاين و ايجاد راهبندان مي‌شود.

 مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران خاطرنشان کرد: بدون شک توجه به بهسازي و بازسازي گذرگاه ديرپاي کندوان که در زيربخش‌هاي متعدد صنعت حمل و نقل جاده‌اي تاثيرگذار است، نتايجي همچون توسعه گردشگري و اقتصاد محلي و افزايش نشاط اجتماعي خواهد داشت.

 مهندس بهادری ابراز اميدواري نمود : در پي رويکرد اخير دانش بنيان و برنامه‌محور در وزارت راه و شهرسازي شاهد توجه بيشتر به توسعه و تعريض و بهبود سرويس‌دهي محور کندوان باشيم .

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها