آخرین اخبار :
کد خبر : 9325 شنبه 10 آذر 1397 سیاست
راه و شهرسازی

ستاد بازآفرینی شهری پایدار شهرستان بهشهر برگزار شد.

ستاد بازآفرینی شهری پایدار شهرستان بهشهر برگزار شد.

ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری پایدار شهرستان بهشهر با حضور معاون فرماندار , سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن و سایر اعضای عضو ستاد در سالن جلسات فرمانداری بهشهر برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی مازندران مهندس ثباتی  سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن تشکیل ستادهای بازآفرینی و کارگروههای ذیل ستاد مذکور در راستای تعامل و همسویی دستگاهها جهت رسیدن به اهداف پیش رو را ضروری دانستند و تاکید نمود کلیه ارگانها و دستگاهها انرژی خود را در دو محله شناسایی شده صرف کنند تا نتیجه بهتری را شاهد باشیم .

در ادامه این جلسه مسیح ناصحی رئیس اداره راه و شهرسازی بهشهر یادآور شد : بازآفرینی شهری پایدار از مهمترین اهداف برنامه ششم توسعه و سند ملی راهبردی احیا , بهسازی , نوسازی و توانمند سازی بافت های فرسوده و ناکارامد شهری می باشد و توانمند سازی اجتماعی , فرهنگی و اقتصادی و تشریک مساعی برای تحقق این امر لازم و ضروری است .

رئیس اداره راه و شهرسازی بهشهر عنوان نمود : تقریبا 500 هکتار از اراضی شهر بهشهر که شامل 7 محله می باشد جزء محلات هدف بازآفرینی شهری قرار می گیرد و محلات کوهی خیل و قنبر آباد با توجه به معضلات اجتماعی و کالبدی که در این دو محله شاهدیم در اولویت اول بازآفرینی قرار دارند .

در پایان جلسه با اشاره به اهمیت نقش مردم , مشارکت مردمی و نهادهای مدنی در راستای بازآفرینی شهری پایدار و ارتقاء زندگی در محلات هدف را بسیار مهم دانستند .

 

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها