یک شنبه، 27 اسفند 96 ساعت 01:13 ب.ظ / Sun, 2018 March 18
به افق ساری
اذان صبح: 04:40
طلوع خورشید: 06:05
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:26

- شرکت‌ها - بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور از سه طرح آبرسانی و کلنگ زنی دو پروژه در بابل

تبلیغات
با حضور نمایندگان مجلس و مسئولان استانی صورت گرفت:

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور از سه طرح آبرسانی و کلنگ زنی دو پروژه در بابل

تاریخ 27 خرداد 1394 ساعت 13:56:19
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 015269
در پی بازدید مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آبفاکشور به همراه  شوندی مشاور مدیرعامل در مجلس، نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل و معاونان شرکت آبفاشهری...
بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور از سه طرح آبرسانی و کلنگ زنی دو پروژه در بابل

در پی بازدید مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آبفاکشور به همراه  شوندی مشاور مدیرعامل در مجلس، نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل و معاونان شرکت آبفاشهری مازندران از سه طرح آبرسانی در دست ساخت شهرهای خوشرودپی، گلوگاه و گتاب شهرستان بابل، کلنگ خط انتقال آب و احداث مخزن 2 هزار متر مکعبی شهر گلوگاه در این شهرستان نیز به زمین زده شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مدیرعامل شرکت در حاشیه این بازدید گفت: طرح آبرسانی شهر گتاب، شامل احداث مخزن بتنی دو هزار متر مکعبی، حفر و تجهیز یک حلقه چاه با آبدهی 25 لیتر در ثانیه،  احداث ایستگاه پمپاژ و خط انتقال به طول 3 هزار و 600 متر می باشد.

مهندس ذبیح الله ذاکری ، با بیان اینکه در این طرح، عملیات اجرای خط انتقال و ساخت مخزن بتنی به اتمام رسید، افزود: ایستگاه پمپاژ با 75 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است .

وی، با بیان اینکه عملیات حفر و تجهیز یک حلقه چاه نیز اتمام و به بهره برداری رسید، ادامه داد: در حال حاضر برای اجرای این طرح یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه صرف شد و برای اتمام آن به 800 میلیون تومان نیاز است.

مدیرعامل شرکت آبفاشهری مازندران، با اشاره به پروژه آبرسانی در خوشرودپی اظهار داشت:  در این طرح احداث مخزن ذخیره 2 هزار متر مکعبی، خط انتقال آب به طول  3هزار و 500 متر  و ایستگاه پمپاژ  و حفر و تجهیز یک حلقه چاه با آبدهی  30 لیتر در ثانیه  در دستور کار قرار گرفت.

مهندس ذاکری، ادامه داد: عملیات حفر وتجهیز یک حلقه چاه به اتمام رسید و وارد مدار بهره برداری شد.

وی، با بیان اینکه عملیات احداث مخزن ذخیره با 50 درصد پیشرفت و خط انتقال لوله با 15 درصد و ایستگاه پمپاژ 5 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است، افزود: در مجموع برای بهره برداری کامل از این طرح به تخصیص 2 میلیارد  و200 میلیون تومان اعتبار نیاز داریم.

مهندس ذاکری گفت: تا کنون برای اجرای این طرح 700 میلیون تومان اعتبار صرف شد.

وی به بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آبفاکشور از طرح آبرسانی در دست ساخت گلوگاه بابل اشاره و تصریح کرد: در این  طرح احداث دو مخزن ذخیره با ظرفیت 5 هزارمترمکعب و خط انتقال آب به طول 4 هزار و 700 متر  و شبکه زون بندی به طول 700 متر  و خرید و مهندسی و بهسازی یک حلقه چاه پیش بینی شده است.

مدیرعامل شرکت آبفاشهری مازندران ادامه داد:  تا کنون زمین مورد نیاز برای احداث دو مخزن 2  و 3 هزارمتر مکعبی خریداری و 1300 متر لوله گذاری نیز انجام شده است.

مهندس ذاکری، با بیان اینکه پیمانکار ساخت مخزن دو هزار متر مکعبی نیز انتخاب شد، تصریح کرد: در این طرح شبکه زون بندی به طور کامل انجام گرفت.

وی، ادامه داد: با خرید ومهندسی و بهسازی مجدد یک حلقه چاه، میزان آبدهی آن از 10  به 20 لیتردر ثانیه افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت آبفاشهری مازندران، اعتبار مورد نیاز برای این مجتمع را 2 میلیارد  و 300 میلیون تومان دانست و گفت: تا کنون برای این طرح 500 میلیون تومان هزینه صرف شد.

مهندس ذاکری خاطرنشان کرد: در صورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز این طرحها طی یک سال به بهره برداری کامل می رسند.

گفتنی است بازدید از تصفیه خانه آب در حال احداث شهرهای گروه الف ، تصفیه خانه فاضلاب شهر ساری و چند پروژه دیگر آبرسانی از جمله برنامه های سفر مدیرعامل شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور  و هیئت همراه به مازندران است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.