شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:24 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- شرکت‌ها - مدیرصنعت فاضلاب بلغارستان از تصفیه خانه فاضلاب بابلسربازدید کرد .

تبلیغات
به منظور تبادل تجربیات و اطلاعات :

مدیرصنعت فاضلاب بلغارستان از تصفیه خانه فاضلاب بابلسربازدید کرد .

تاریخ 11 مهر 1394 ساعت 12:56:51
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 019009
مدیر دفتر بهره برداری از تاسیسات فاضلاب آبفاشهری مازندران از بازدید مدیرصنعت فاضلاب بلغارستان از تصفیه خانه فاضلاب بابلسر به همراه تعدادی از اساتید دانشگاهی، شهردار و رئیس شورای اسلامی این شهر خبر داد.
مدیرصنعت فاضلاب بلغارستان از تصفیه خانه فاضلاب بابلسربازدید کرد .

به گزارش خبر مازندران و به نقل از  شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس دهقان هدف از این بازدید را تبادل دانش، تجربیات و اطلاعات در حوزه فاضلاب دانست و گفت: چگونگی استفاده از پساب و کمپوست حاصل از تصفیه خانه فاضلاب بابلسر در صنعت کشاورزی مورد توجه مدیر بلغاری بوده است.

وی، با اشاره به برخورداری 10 درصد جمعیت استان مازندران از طرح جمع آوری و تصفیه فاضلاب افزود:  تحریمهای چند سال اخیر خرید قطعات و تجهیزات تخصصی الکترومکانیکال مورد نیاز برای ارتقا و یا احداث تصفیه خانه های فاضلاب را محدود ساخته است.

مدیر دفتر بهره برداری از تاسیسات فاضلاب آبفاشهری مازندران، به استقبال مدیر بلغاری برای تبادل تجارب بین بهره برداران فاضلاب دو کشور اشاره و تصریح کرد: این امر به اجرای بهتر طرحهای فاضلاب منجر می شود.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری بابلسر نیز در حاشیه این دیدار گفت: مدول اول تصفیه خانه این شهر از سال 88 با ظرفیت جمع آوری 4هزار و 860 متر مکعب فاضلاب در شبانه روز به بهره برداری رسید.

مهندس علی اکبر محمدی رئیسی با بیان اینکه در حال حاضر 4هزار و 470 انشعاب در این شهر نصب شد، افزود: 4هزار و 432 خانوار از مزایای طرح جمع آوری و تصفیه فاضلاب برخوردارند.

وی، میزان لوله گذاری فاضلاب در این شهر را 100 کیلومتر دانست.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.