شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 01:46 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- شرکت‌ها - بر روی خط انتقال آب شرب ساری از سد شهید رجایی دو نیروگاه برقابی احداث می شود

تبلیغات
مهندس سعیدی :

بر روی خط انتقال آب شرب ساری از سد شهید رجایی دو نیروگاه برقابی احداث می شود

تاریخ 16 دی 1394 ساعت 12:05:40
کد خبر: 021390
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران :  مهندس علی سعیدی کیاسری مدیر طرح آبرسانی به شهر ساری گفت : در محل مخزن فشار شکن و تصفیه خانه این طرح دو نیروگاه برقابی به ظرفیت 1/2 و 0/7 مگاوات توسط بخش خصوصی نصب و مورد بهره برداری قرار می گیرد .
بر روی خط انتقال آب شرب ساری از سد شهید رجایی دو نیروگاه  برقابی  احداث می شود

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای مهندس علی سعیدی کیاسری مدیر طرح آبرسانی به شهر ساری گفت : در محل مخزن فشار شکن و تصفیه خانه این طرح دو نیروگاه برقابی به ظرفیت 1/2  و 0/7  مگاوات توسط بخش خصوصی نصب و مورد بهره برداری قرار می گیرد .

ایشان با اشاره به استقبال بخش خصوصی برای احداث نیروگاه برقابی در مسیر خط انتقال گفت : با این روش استفاده مضاعف از این تأسیسات احداث شده به عمل خواهد .

 مدیر طرح آبرسانی ساری پیشرفت طرح آبرسانی را 75 درصد اعلام کرد و افزود : نیاز اعتباری این طرح 120 میلیارد تومان است که تا پایان سال مالی 93 مبلغ 75 میلیارد تومان آن اختصاص یافت در سالجاری نیز 23 میلیارد تومان برای این طرح اعتبار در نظر گرفته شد که تا کنون 50 درصد آن تخصیص پیدا کرد .

آقای سعیدی در پایان با بیان اینکه چاه های تأمین آب شرب ساری در سال های اخیر پاسخگوی نیاز شهروندان در بخش آب شرب نبودند و محدودیت هایی در برداشت آب زیرزمینی  نیز داشتیم تصریح کرد : برای تأمین آب شرب شهروندان ساروی مجبور شدیم با استفاده از خط انتقال این طرح  و مجموعه تأسیسات احداث شده در بخش تصفیه خانه آب شرب 300 لیتر آب را تصفیه  و به مدت 5 ماه  در اختیار شهروندان قرار دهیم و تلاش داریم این رقم را به 500 لیتر  در ثانیه برسانیم .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.