پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 05:36 ب.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- شرکت‌ها - مدیرعامل آبفاشهری مازندران به همراه مدیرعامل آب منطقه ای استان از این تصفیه خانه بازدید کرد

تبلیغات
به منظور برخورداری از حداکثر ظرفیت تصفیه خانه آب شرب رامسر:

مدیرعامل آبفاشهری مازندران به همراه مدیرعامل آب منطقه ای استان از این تصفیه خانه بازدید کرد

تاریخ 15 اردیبهشت 1395 ساعت 10:08:00
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 023948
به منظور برخورداری از حداکثر ظرفیت تصفیه خانه آب شرب رامسر مدیرعامل آبفاشهری مازندران به همراه مدیرعامل آب منطقه ای استان از این تصفیه خانه بازدید کرد.
مدیرعامل آبفاشهری مازندران به همراه مدیرعامل آب منطقه ای استان از این تصفیه خانه بازدید کرد

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس محمودی معاون بهره برداری شرکت در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به لزوم تامین آب مورد نیاز مشترکین رامسر، کتالم و سادات شهر واستفاده از آبهای سطحی در سال گذشته تلاش شده حدود 30  درصد از ظرفیت تصفیه خانه آب رامسر با استفاده از سد میجران مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی، با بیان اینکه ظرفیت این تصفیه خانه پس از تکمیل 410 لیتر در ثانیه پیش بینی می شود، افزود: درحال حاضر این تصفیه خانه در حدود  100لیتر در ثانیه آب تصفیه شده را وارد شبکه آب این شهرها می نماید.

مهندس محمودی، با اشاره به اینکه متولی ساخت تصفیه خانه آب شرب رامسر، شرکت آب  منطقه ای استان می باشد، گفت: در این نشست مقرر شد طی 6 ماه آینده مراحل تکمیلی و نواقص این تصفیه خانه برطرف و با ظرفیت پیش بینی شده وارد مدار بهره برداری شود.

وی، جمعیت تحت پوشش شهری و روستایی رامسر، کتالم و سادات شهر را 69 هزار نفر و تعداد مشترکین این شهرها را 19هزار و 600 فقره عنوان کرد.

مهندس محمودی، نیاز آبی این شهرها را 258 لیتر در ثانیه دانست و گفت: با بهره برداری کامل از تصفیه خانه ، وضعیت تامین آب مشترکین به شرایط پایدار خواهد رسید.

 وی، با بیان اینکه با استفاده اضطراری از  این تصفیه خانه بیش از 95 درصد از افت فشار و کمبود آب رامسر برطرف شد، افزود: با تکمیل و راه اندازی کامل این تصفیه خانه مشکل کمبود آب مشترکینی که در نقاط مرتفع شهر زندگی می کنند، برطرف می شود.

معاون بهره برداری آبفاشهری مازندران، در بخش دیگری از سخنانش، کیفیت آب شرب رامسر را مطلوب دانست و گفت: نظارت کیفی آب توسط همکاران امور آبفای رامسر وکارشناسان مرکز بهداشت به طور مداوم انجام می شود لذا با توجه به افزایش میزان آب ورودی به شبکه و عملیات مداوم شست وشوی آن، در صورت مشاهده هرگونه کدورت آب، مراتب را اعلام تا همکاران امور آبفای رامسر اقدامات لازم برای رفع مشکل از طریق شست و شوی شبکه فرعی اقدام نمایند.

گفتنی است در حال حاضر علاوه بر تصفیه خانه اضطراری آب، بخشی دیگر از آب شرب مشترکین  توسط 21 حلقه چاه با  ظرفیت آبدهی حدود 150 لیتر در تامین می شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.