شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:31 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- شرکت‌ها - نیروگاه نکا گل سرسبد و الگوی نیروگاه­های کشور است

تبلیغات
مهندس پیشاهنگ در بازدید از نیروگاه عنوان کرد:

نیروگاه نکا گل سرسبد و الگوی نیروگاه­های کشور است

تاریخ 19 خرداد 1395 ساعت 08:35:26
منبع: نیروگاه نکا
کد خبر: 024677
نیروگاه نکا گل سرسبد و الگوی نیروگاه­های کشور است
نیروگاه نکا گل سرسبد و الگوی نیروگاه­های کشور است

  معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در بازدید از نیروگاه نکا، با بیان این مطلب و تقدیر و تشکر از تلاش­ها و دقت عمل کارکنان نیروگاه در انجام تعمیرات وLTE  واحد یک گازی و نیز تعمیرات واحد 2 بخار اظهار داشت: این نیروگاه با پشتوانه ­ای از نیروهای پرتلاش، متخصص، توانمند و نظم و انضباط و برنامه محوری همیشه نمونه بوده و از جایگاه ممتازی در صنعت برق برخوردار است.

      مهندس عبدالرسول پیشاهنگ ضمن تأکید بر اقدامی عاجل برای رفع مشکل تأمین آب مصرفی واحدها و نصب سیستم آب شیرین­کن RO ، صرف هزینه در بخش تصفیه آب را سرمایه­گذاری در جهت پایداری تولید و حفظ ذخایر منابع آب­های زیر زمینی ارزیابی کرد و بار دیگر خواستار تسریع در آغاز عملیات اجرایی این پروژه حیاتی برای نیروگاه شد.

      ایشان همچنین حفاظت از محیط­زیست را وظیفه­ ای ملی دانست و آمادگی و حمایت خود را از تامین اعتبارات لازم جهت اجرای پروژه­های مرتبط با پیشگیری از آلاینده­های زیست­ محیطی و خرید و نصبهزینه یست را وظیفه ارزیابی کرد  سیستم آنالیزور دود خروجی حاصل از احتراق سوخت واحدها اعلام نمود.

   مهندس پیشاهنگ در بخش دیگری از سخنان خود با تمجید از خدمات کارکنان بخش تولید انرژی کشور گفت: همکاران خدوم بخش تولید خود را سرباز نظام و در قبال مردم مسئول می­دانند و علیرغم مشکلات موجود با تمام وجود خود برای روشن نگه­داشتن چراغ خانه­ های هموطنان تلاش می نمایند .

      وی از ساخت 96 درصد تجهیزات نیروگاهی در داخل کشور خبر داد و افزود: علیرغم توطئه ­ها، غم فشارهای دشمنان  داخل کشور خبر داد و فشارها و تحریم­های کور دشمنان، در حال حاضر دانش مهندسی ایران به کشورهای زیادی صادر می­شود و توانسته­ ایم الگوی موفقی به دنیا معرفی نماییم.

      در ابتدای این جلسه مدیرعامل نیروگاه با تشکر از حمایت­ها و حسن توجه مهندس پیشاهنگ به نیروگاه نکا، چشم ­انداز و هدف اصلی نیروگاه را تولید برق مستمر و استاندارد ارزیابی کرد و افزود: ما خود را در قبال مردم مسئول می­دانیم و سعی ما بر این است که با استفاده از همه ­ی ظرفیت­های فنی و تخصصی بتوانیم برق مورد نیاز مردم را تأمین نماییم.

      همچنین در این جلسه گزارش مبسوطی از اقدامات و فعالیت­های انجام شده در حین تعمیرات نیمه اساسی واحد 2 بخاری و تعمیرات اساسی و LTE  واحد یک گازی ارائه گردید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.