چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 10:55 ب.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- شرکت‌ها - کارشناسان بانک توسعه اسلامی از طرحهای فاضلاب استان مازندران بازدید کردند

تبلیغات
در راستای اخذ تسهیلات مالی و پیگیریهای صورت گرفته:

کارشناسان بانک توسعه اسلامی از طرحهای فاضلاب استان مازندران بازدید کردند

تاریخ 03 آبان 1395 ساعت 13:24:05
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 026976
مدیر عامل آب وفاضلاب شهری مازندران گفت: در راستای اخذ تسهیلات از بانک توسعه اسلامی و در ادامه پیگیریهای صورت گرفته تیم اعزامی متشکل از سه کارشناس این بانک از طرحهای فاضلاب در استان مازندران بازدید کردند.
کارشناسان بانک توسعه اسلامی از طرحهای فاضلاب استان مازندران بازدید کردند

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذبیح الله ذاکری ضمن اعلام خبر بالا، افزود: سه تن از کارشناسان بانک توسعه اسلامی به نامهای کالیوش از ایران، جهانگیر از پاکستان و وهیوجایانتو از کشور اندونزی به منظور بازدید از طرحهای فاضلاب در دست اجرا و وضعیت آماده سازی پروژه فاضلاب در 5 شهر اولویت دار مازندران، در این استان حضور یافتند.

وی، تصریح کرد: این کارشناسان از نحوه نصب انشعاب فاضلاب و عملیات اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهرساری و نیز از وضعیت اجرای این طرحها در شهرهای محمودآباد، آمل و قائمشهر بازدید کردند.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، با اشاره به بازدید کارشناسان بانک توسعه اسلامی از عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب ساری گفت: این بازدید به منظور ارزیابی سطح تجربیات اجرای طرح از محل اعتبارات بانک جهانی و موفقیتهای این شرکت در زمینه جمع آوری و تصفیه فاضلاب صورت گرفت.

وی ، با اشاره به ضرورت اجرای طرحهای فاضلاب در شهرهای ساحلی با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی استان مازندران، گفت: در حال حاضر 10 درصد مردم این استان از طرحهای فاضلاب بهره مند هستند  که  میانگین کشوری 42  درصد می باشد لذا ضروری است اجرای طرحهای فاضلاب در مازندران تسریع یابد.

مهندس ذاکری ، ادامه داد: در حال حاضر فاز اول تصفیه خانه فاضلاب در شهرهای ساری، بابل، بابلسر، نوشهر و چالوس، جویبار  وشهرک نساجی قائمشهر به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی فاضلاب در شهرهای ساری، بابل، قائمشهر، جویبار، بابلسر، آمل، محمودآباد، نوشهر و چالوس، تنکابن ورامسر نیز در دست اجراست که تاکنون 35 هزار انشعاب فاضلاب نصب  و 78 هزار مشترک آحاد از مزایای آن برخوردار می باشند.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، اظهار داشت: در اجرای طرحهای فاضلاب در شهرهای بابل و ساری از تسهیلات بانک جهانی استفاده شد.

گفتنی است بانک توسعه اسلامی از موسسات بزرگ مالی توسعه‌ای بین‌المللی و از نهادهای تخصصی سازمان کنفرانس اسلامی است که ۵۶ کشور از چهار قاره آسیا، آفریقا، اروپا و آمریکا  عضو آن می باشند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.