چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 10:55 ب.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- شرکت‌ها - امضای سند توافقنامه بهبود وضعیت بهداشت شهرهای مازندران و اجرای طرحهای فاضلاب در 5 شهر استان

تبلیغات
در راستای اخذ تسهیلات از بانک توسعه اسلامی صورت گرفت:

امضای سند توافقنامه بهبود وضعیت بهداشت شهرهای مازندران و اجرای طرحهای فاضلاب در 5 شهر استان

تاریخ 25 اسفند 1395 ساعت 14:07:29
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 029084
مدیرعامل آبفاشهری مازندران گفت: در راستای اخذ تسهیلات از بانک توسعه اسلامی ، سند توافقنامه بهبود وضعیت بهداشت شهرهای مازندران و اجرای طرحهای فاضلاب در 5 شهر اولویت دار استان امضاء شد.
امضای سند توافقنامه بهبود وضعیت بهداشت شهرهای مازندران و اجرای طرحهای فاضلاب در 5 شهر استان

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری با اشاره به لزوم اجرای طرحهای فاضلاب در این استان گفت: با توجه به کمبود اعتبارات و به منظور برخورداری مشترکین مازندران از طرحهای فاضلاب، پیگیرهای لازم برای دریافت تسهیلات از بانک توسعه اسلامی برای شهرهای قائمشهر، آمل، محمودآباد ، تنکابن و رامسر انجام شد .

وی تصریح کرد: در این راستا کارشناسان این بانک طی مطالعات و بازدیدهای فنی از  طرحهای فاضلاب در شهرهای مختلف مازندران با پرداخت تهسیلات به مبلغ 281 میلیون یورو موافقت کردند.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، با بیان اینکه سند توافقنامه بهبود وضعیت بهداشت شهرهای مازندران و اجرای طرحهای فاضلاب در 5 شهر استان بین این شرکت و نمایندگان بانک توسعه اسلامی با حضور کارشناسان و مسئولان شرکت مهندسی آب  وفاضلاب کشور در تهران به امضاء رسید، افزود: این سند بابت اجرای شبکه و خط انتقال و ایستگاه پمپاز فاضلاب و مدول اول تصفیه خانه فاضلاب در این شهرها و تحت پوشش قرار دادن جمعیتی متناسب با ظرفیت مدول اول تصفیه خانه امضا شد.

مهندس ذاکری، زمان پرداخت این تسهیلات را 5 ساله عنوان و تصریح کرد: با اجرایی شدن این طرحها، در حدود 457هزار نفر از جمعیت مازندران تحت پوشش طرحهای فاضلاب قرار می گیرند.

وی از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی با نمایندگان بانک توسعه اسلامی، شرکت آب و فاضلاب کشور و مهندسین مشاور خبر داد و گفت: نتایج این جلسات به امضای سند توافقنامه منجر شد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، اظهار امیدواری کرد با سرعت گرفت اجرای طرحهای فاضلاب در این استان و با همکاری مشترکین در نصب انشعاب فاضلاب به حفظ محیط زیست کمک شود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.