پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 10:02 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- شرکت‌ها - روابط عمومی آبفاشهری مازندران در بخش انتشارات به مقام نخست دست یافت

تبلیغات
در هفتمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر صنعت آب و فاضلاب کشور:

روابط عمومی آبفاشهری مازندران در بخش انتشارات به مقام نخست دست یافت

تاریخ 30 مهر 1396 ساعت 14:50:38
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 031686
در هفتمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر صنعت آب و فاضلاب کشور، روابط عمومی آبفاشهری مازندران در بخش انتشارات حائز رتبه اول و موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره از سوی مدیرعامل آبفای کشور شد.
روابط عمومی آبفاشهری مازندران در بخش انتشارات به مقام نخست دست یافت

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت ضمن اعلام خبر بالا افزود:  در این جشنواره فعالیتها وعملکردهای روابط عمومی ها را  در بخشهای ارتباطات( ارتباط با رسانه ها و درون و برون سازمانی)- مطالعات اجتماعی( افکار سنجی)- انتشارات- آموزش همگانی ، مدیریت مصرف و تبلیغات - مدیریت و برنامه ریزی مورد بررسی قرار داد.

بهمن آذرمنش با بیان اینکه فراخوان این دوره از جشنواره بهمن سال گذشته به روابط عمومی های صنعت آب وفاضلاب  ارسال شد، تصریح کرد: بعد از ارزیابی های صورت گرفته توسط داوران، روابط عمومی آبفای شهری مازندران در بخش انتشارات رتبه اول را در بین روابط عمومی های آب وفاضلاب کشور به دست آورد.

 گفتنی است در متن لوح تقدیر هفتمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر صنعت آب و فاضلاب کشور که به مدیر روابط عمومی آبفای شهری مازندران اهدا شد، آمده است:

رشد و توسعه صنعت بزرگ آب و فاضلاب، مدیون تلاش بی وقفه و بی دریغ مدیران و متخصصانی است که دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.

بدینوسیله ضمن تبریک به مناسبت کسب مقام اول در بخش انتشارات در هفتمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر صنعت آب و فاضلاب و تقدیر از تلاش های تحسین برانگیز شما، توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.