پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 05:54 ب.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- شرکت‌ها - دیدار مدیرعامل با کارکنان امور نقلیه شرکت

تبلیغات

دیدار مدیرعامل با کارکنان امور نقلیه شرکت

تاریخ 11 دی 1396 ساعت 18:19:18
منبع: نیروگاه نکا
کد خبر: 032573
   به مناسبت « روز حمل و نقل و رانندگان » و به منظور قدردانی از خدمات  شاغلین در واحد نقلیه، مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا با کارکنان موتوری دیدار نمود.
دیدار مدیرعامل با کارکنان امور نقلیه شرکت

دیدار مدیرعامل با کارکنان امور نقلیه شرکت

      به مناسبت « روز حمل و نقل و رانندگان » و به منظور قدردانی از خدمات  شاغلین در واحد نقلیه، مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا با کارکنان موتوری دیدار نمود.

      در این دیدار که معاونان مالی و پشتیبانی، تحقیقات و منابع انسانی و سرپرست معاونت مهندسی و برنامه­ ریزی نیز حضور داشتند، مهندس محسن نعمتی ضمن تبریک روز حمل و نقل، از زحمات کارکنان زحمتکش واحد نقلیه در جهت سرویس­ دهی و تأمین آسایش و جلب رضایت کارکنان تقدیر و تشکر نمود.

      وی امور حمل و نقل را برای سازمان بسیار ارزشمند و حائز اهمیت دانست و با حساس خواندن کار رانندگان، افزود: ماهیت شغل شما به گونه ­ایست که نیروگاه بطور مداوم به خدمات شما نیاز دارد از اینرو کار بسیار پر مسئولیتی به عهده دارید و بنابراین آنگونه که از روایات حضرات معصومین(ع) به ما رسیده، می­توان گفت جنس تلاش و زحمات شما مانند مجاهدان در راه خداست.

      مهندس نعمتی در ادامه به حجم بالای کار و گستردگی حوزه جغرافیایی خدمات­ رسانی واحد نقلیه نیروگاه اشاره کرد و گفت: این نیروگاه بدلیل بزرگ بودن، شرایط متفاوتی با سایر نیروگاه­ها دارد و حجم، تنوع و گستردگی کار آن در مقایسه با سایر نیروگاه­ها خیلی بیشتر است با اینحال همه کارکنان از عملکرد و خدمات امور نقلیه و رانندگان رضایت کامل دارند و این رضایتمندی شاخص خوبی برای ارزیابی فعالیت­ها و نشان­ دهنده حاکمیت نظم، انضباط، انسجام و تسلط یک مجموعه به اموراست.

       در این نشست حسین کریمی مسئول خدمات موتوری و مهندس علی­ اکبر یخکشی مدیر امور نظارت بر خدمات شرکت ضمن تقدیر و تشکر و ابراز خرسندی از حسن توجه و حضور مدیران شرکت در مراسم گرامیداشت روز حمل و نقل و رانندگان، گزارشی از عملکرد امور نقلیه و تلاش­های شبانه­ روزی کارکنان آن در زمینه­ های تعمیرات و نگهداری خودروها، سرویس­دهی مطلوب به کارکنان و حمل و نقل مواد و کالاهای مورد نیاز شرکت ارائه و بر آمادگی خود و همکاران برای خدمت­رسانی بیشتر تأکید نمودند.

      همچنین فرهاد کریمی معاون مالی و پشتیبانی شرکت نیز از صفا و صمیمیت حاکم بر فضای امور نقلیه به عنوان سرمایه بزرگ اجتماعی یاد کرد و حضور و مشارکت پررنگ گروه نقلیه در همه عرصه­ های کاری سازمان را نشانه اهمیت موضوع حمل و نقل در پیشبرد اهداف سازمان دانست.

        مهندس نعمتی در پایان با اهداء لوح و هدایایی از ربیع ­الله اسماعیلی­اطربی بازنشسته سالجاری و مجید رمضانی اطربی، عبدالجواد اسماعیلی، محمد حسن پور، محسن مستوری، عباس حاجی پور و هدایت محمدزاده صاحبی همکاران برگزیده شاغل در مجموعه امور نقلیه قدردانی نمود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.