یک شنبه، 27 اسفند 96 ساعت 01:07 ب.ظ / Sun, 2018 March 18
به افق ساری
اذان صبح: 04:40
طلوع خورشید: 06:05
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:26

- شرکت‌ها - مدیرعامل آبفاشهری مازندران در 122 به پرسشهای تلفنی مردم ساری پاسخ داد

تبلیغات
در راستای پاسخگویی مستقیم:

مدیرعامل آبفاشهری مازندران در 122 به پرسشهای تلفنی مردم ساری پاسخ داد

تاریخ 11 بهمن 1396 ساعت 11:32:27
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 032860
در راستای پاسخگویی مستقیم و شفاف ، مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران با حضور در مرکز ارتباط مردمی (122)، به سوالات تلفنی مشترکین  شهر ساری پاسخ داد.
مدیرعامل آبفاشهری مازندران در 122 به پرسشهای تلفنی مردم ساری پاسخ داد

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری بر پاسخگویی مسوولان به مردم تاکید کرد و گفت: مردم همانند مشاوران توانمند برای مدیران دستگاه های اجرایی هستند که نقاط قوت و ضعف را دقیق تر بررسی می کنند.

وی، مشارکت مردم در توسعه خدمات و فعالیتها را موثر دانست و افزود: شرکتهای خدمات رسان همچون آب  وفاضلاب به حضور فعال و موثر مشترکین در اجرای طرحهای آبرسانی و فاضلاب و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت نیاز دارند.

مدیر عامل آبفاشهری مازندران، با اشاره به درپیش بودن ایام مبارک دهه فجر گفت: برای ارتقای رفاه و آسایش مردم، صدها طرح و پروژه در این ایام به بهره برداری می رسد  که جزو وظایف اصلی دستگاه ها و نهادهاست.

مهندس ذاکری، با بیان اینکه مردم خواهان ارتباط مستقیم با مسوولان و مدیران هستند، گفت: ارتباط مستقسم با مردم، اعتماد دو سویه را تقویت می کند.

گفتنی است تماسهای تلفنی مشترکین با سامانه 122 در خصوص اتفاقات شبکه و انشعابات، افت فشار آب در بعضی از مناطق شهری، جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب، لزوم اصلاح شبکه های فرسوده و شبکه آبرسانی، اولویت اجرای طرحهای فاضلاب در شهرهای ساحلی و شهر ساری بوده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.