یک شنبه، 27 اسفند 96 ساعت 01:08 ب.ظ / Sun, 2018 March 18
به افق ساری
اذان صبح: 04:40
طلوع خورشید: 06:05
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:26

- شرکت‌ها - چندین پروژه آبرسانی در قائم شهر به بهره برداری رسید

تبلیغات
همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر:

چندین پروژه آبرسانی در قائم شهر به بهره برداری رسید

تاریخ 14 بهمن 1396 ساعت 14:43:01
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 032899
همزمان با سومین روز از دهه فجر و با حضور مدیرعامل ومعان بهره برداری آبفاشهری مازندران، فرماندار و مسولان شهرستانی ، پروژه های احداث سامانه گندزدایی( همزمان در 5 شهر)، ارتقا و توسعه آزمایشگاه آب  وفاضلاب، سامانه سنجش آنلاین کلر و کدورت( همزمان در 20 شهر) ، بهسازی و مهندسی مجدد 13 حلقه چاه (به صورت نمادین) در قائم شهر با اعتبار 11700 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
چندین پروژه آبرسانی در قائم شهر به بهره برداری رسید

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مدیرعامل شرکت در این مراسم با بیان اینکه تامین و توزیع آب شرب از وظایف این شرکت است، گفت: کارکنان آبفاشهری تلاش می کنند با حداقل اعتبارات، امکاناتی در خور و شایسته مردم این استان ارایه دهند.

مهندس ذاکری، ادامه داد: در دهه فجر امسال چندین پروژه در بخش آب و فاضلاب با اعتبار 237 هزار میلیارد رسال افتتاح می شود که  43هزار و 500 خانوار از مزایای آن برخوردار می شوند.

وی، با بیان اینکه میانگین بهره مندی مشترکین مازندران از طرحهای فاضلاب 12 درصد و در کشور 46 درصد است، گفت:  برای جبران این عقب ماندگی پیگیری های لازم برای دریافت 281 میلیون یورو تسهیلات از بانک توسعه اسلامی به منظور اجرای طرحهای جمع آوری و تصفیه فاضلاب انجام شد که ظرف 4 سال باید اجرایی شود.  

مدیرعامل آبفاشهری مازندران ، افزود: قائم شهر نیز از جمله شهرهایی است که از این تسهیلات برخوردار می شود.

مهندس ذاکری با اشاره به اجرای طرحهای فاضلاب در شهرهای بهشهر، نکا و گلوگاه در آینده نزدیک گفت: در بودجه سال 97 نیز اجرای طرحهای فاضلاب در شهرهای نور، رویان، ایزدشهر و فریدونکنار پیش بینی شد.

وی، خاطرنشان کرد: با اجرای این طرحها میزان برخورداری مردم مازندران از طرحهای فاضلاب افزایش می یابد.

محمدی فرماندار قائم شهر نیز در سخنانی ، تامین آب شرب سالم و بهداشتی را رسالت سنگین آب  وفاضلاب دانست و ضمن قدردانی از تلاش کارکنان این شرکت افزود: راه علاج گذر از مشکلات، وحدت، همدلی و همت همگانی است که از این طریق می توانیم شاهد توسعه، رشد و تعالی کشور باشیم.

مدیر امور آبفاشهری قائم شهر  در این مراسم گفت: سامانه گندزدایی مخزن 35هزار متر مکعبی  به روش هیپوکلریت سدیم با هدف ایجاد ایمنی و جلوگیری از احتمال هرگونه خطر نشت گاز همزمان با 5 شهر استان در قائم شهر به بهره برداری رسید.

مهندس سعیدی ادامه داد: این سامانه،  ظرفیت تصفیه آب 1000لیتر در ثانیه  را داراست .

وی، به ارتقا و توسعه آزمایشگاه آب  وفاضلاب شهر قائم شهر اشاره و تصریح کرد: به منظور کنترل و نظارت بر کیفیت آب در راستای تضمین سلامت مردم، این آزمایشگاه  با توسعه زیربنایی و نوسازی، خرید و نصب تجهیزات مطابق استانداردهای آزمایشگاهی در زمینی به مساحت 80 متر مربع ارتقا و توسعه یافت.

گفتنی است در 20 شهر مازندران نیز  30 دستگاه سامانه سنجش آنلاین کلر و کدورت  با هدف نظارت مستمر و دقیق بر کیفیت آب شرب شبکه های توزیع در راستای ارتقای سلامت آب تولیدی برای مشترکین  به بهره برداری رسید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.