شنبه، 26 اسفند 96 ساعت 08:12 ق.ظ / Sat, 2018 March 17
به افق ساری
اذان صبح: 04:42
طلوع خورشید: 06:06
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:25

- شرکت‌ها - طرح آبرسانی به نوشهر افتتاح شد

تبلیغات
با حضور مسوولان استانی و شهرستانی:

طرح آبرسانی به نوشهر افتتاح شد

تاریخ 18 بهمن 1396 ساعت 13:48:25
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 032965
با حضور مدیرعامل آبفا شهری مازندران ، فرماندار ، مسوولان شهرستانی و خانواده معزز شهدا ، طرح آبرسانی به نوشهر مورد بهره برداری قرار گرفت .
طرح آبرسانی به نوشهر افتتاح شد

به گزارش شرکت آبفا شهری مازندران ، مدیرعامل شرکت با بیان اینکه در دهه فجر ، با افتتاح طرحهای آبرسانی و فاضلاب بیش از 43 هزار خانوار از مزایای آن برخوردار می شوند ، گفت : برای افتتاح این طرحها 273 میلیارد ریال اعتبار هزینه شد .

مهندس ذاکری از 97 هزار متر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی در دهه مبارک فجر خبر داد و افزود : در این ایام 13 حلقه چاه با آبدهی 177 لیتر در ثانیه بهسازی و مهندسی مجدد شد .

وی با اشاره به احداث تصفیه خانه فاضلاب مسکن مهر امام خمینی (ره ) بهشهر و میارکلای ساری اظهار داشت : این طرحها در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد 

فرماندار نوشهر نیز در سخنانی ضمن قدردانی از فعالیتهای آبرسانی در این شهرستان گفت : خدمت رسانی و سقایی به مردم نزد خداوند متعال دارای اجر فراوانی است .

مدیرامورآبفا نوشهر در این مراسم ، هدف از اجرای طرح آبرسانی را ، بهره برداری و استفاده حداکثری از توان تامین آب به میزان 150 لیتر در ثانیه ، حذف سیستم پمپاژ و کاهش مصرف انرژی و اجرای فرامین مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی و اجرای طرح پدافند غیرعامل و حفاظت فیزیکی و  هوشمند از تاسیسات آبرسانی عنوان کرد /

مهندس موسوی ، ادامه داد در این طرح چشمه اسپه او برای آبگیری با ظرفیت 150 تا 200 لیتر در ثانیه بهسازی شد .

وی لایروبی و بهسازی 300 متر کانال آبرسانی ، برق رسانی و اجرای روشنایی و حفاظت هوشمندانه محوطه ، حصارکشی و 400 متر محوطه سازی را از دیگر اقدامات انجام شده در این طرح عنوان کرد .

مدیرامور آبفای شهری نوشهر با بیان اینکه 12 هزار خانوار از مزایای این طرح بهره مند می شوند ، گفت : در این طرح 5 هزار میلیون ریال اعتبار هزینه شد .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.