آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 07:38 ب.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- شرکت‌ها - طرح آبرسانی و تامین آب شهر گتاب بابل افتتاح شد

تبلیغات
با حضور مسوولان استانی و شهرستانی:

طرح آبرسانی و تامین آب شهر گتاب بابل افتتاح شد

تاریخ 21 بهمن 1396 ساعت 14:21:39
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 033012
با حضور مهندس رازجویان مدیرکل دفتر فنی استانداری مازندران، مدیرعامل آبفاشهری استان، فرماندار ویژه شهرستان بابل، امام جمعه و خانواده معزز شهدا، طرح آبرسانی و تامین آب شهر گتاب بابل به بهره برداری رسید.
طرح آبرسانی و تامین آب شهر گتاب بابل افتتاح شد

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری مدیرعامل شرکت گفت: مدیران و کارکنان آب و فاضلاب با سرلوحه قرار دادن شعار" اقتصاد مقاومتی، تولید –اشتغال" ضمن افتتاح  طرحهای آبرسانی و فاضلاب بخشی از دین خود را به مردم خداجو و ولایتمدار این دیار ادا می کنند.

وی، با بیان اینکه این طرحها با مساعدت و حمایت مسوولان ارشد ملی، استانی و شهرستانی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با اعتبار273میلیارد ریال بهره برداری می شود، افزود: بیش از 43 هزار خانوار از مزایای این طرحها برخوردار می شوند.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، ادامه داد:  مردم و مشترکین عزیز می توانند با مدیریت مصرف و استفاده بهینه از انرژی به ویژه آب ، دولت را در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی یاری رسانند.

مهندس ذاکری از ائمه جمعه و جماعات خواست در سخنرانی های خود ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه آب، بر ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب تاکید کنند.

فرماندار بابل و امام جمعه گتاب نیز در سخنان خود رشد و توسعه کشور را از دستاوردهای انقلاب و خون پاک شهدا دانستند و با بیان اینکه در دهه فجر امسال پروژه های خوبی در این شهرستان به بهره برداری رسید، گفتند: با افتتاح طرح آبرسانی و تامین آب شرب شهر گتاب، مشکل چندین ساله مردم این شهر برطرف شد.

مدیر امور آبفاشهری بابل،در این مراسم گفت: برای آبرسانی و تامین آب شرب شهر گتاب یک حلقه چاه با آبدهی 25 لیتر در ثانیه، 2000 متر مکعب مخزن بتنی، 150 متر سازه ایستگاه پمپاژ، 4200 متر خط انتقال آب، 100 کیلووات خط انتقال نیرو و 3000 متر جاده دسترسی احداث شد.

مهندس آملی، هدف از اجرای این طرح را ایجاد ذخیره مطمئن در پیک مصرف، تامین فشار آب و آبدهی مناسب در شبکه توزیع و افزایش توان تامین در افق طرح، انتقال آب چاه ها به مخزن و از ایستگاه پمپاژ به شبکه توزیع، اجرای طرح بلند مدت تامین و انتقال و ذخیره با افق 20 ساله عنوان کرد.

وی، سال شروع عملیات اجرایی طرح آبرسانی به شهر گتاب را 1389 و جمعیت برخوردار را 2500 خانوار دانست و گفت: برای اجرای آن 30 میلیارد ریال هزینه شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.