آدینه، 03 فروردین 97 ساعت 03:59 ق.ظ / Fri, 2018 March 23
به افق ساری
اذان صبح: 04:32
طلوع خورشید: 05:57
اذان ظهر: 12:04
غروب خورشید: 18:12
اذان مغرب: 18:30

- شرکت‌ها - اجرای بیش از 8هزار متر شبکه جمع آوری فاضلاب در شهر نوشهر

تبلیغات
مدیر امور آبفای نوشهر خبر داد:

اجرای بیش از 8هزار متر شبکه جمع آوری فاضلاب در شهر نوشهر

تاریخ 13 اسفند 1396 ساعت 11:12:32
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 033234
مدیر امور آب و فاضلاب شهری نوشهر از اجرای 8هزار و 700 متر شبکه جمع آوری فاضلاب در این شهر خبر داد.
اجرای بیش از 8هزار متر شبکه جمع آوری فاضلاب در  شهر نوشهر

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس موسوی به اجرای پروژه های درحال اجرای بخش آب  وفاضلاب این امور اشاره و تصریح کرد: عملیات اصلاح و توسعه 2700 متر شبکه توزیع آب درشهرهای نوشهر و پول درحال اجراست.

وی، با اشاره به اجرای اقدامات لازم برای حفاظت هوشمند تاسیسات آب شرب چشمه های گردوک، اسپی او و ایستگاه سنگ تجن افزود: حفر وتجهیز یک حلقه چاه آب شرب شهر کجور با ظرفیت 20 لیتر در ثانیه نیز درحال انجام است.

مدیر امور آبفای نوشهر، با بیان اینکه عملیات احداث خط انتقال آب به طول 3هزار و 512 متر در اقطار 63 تا 350 میلی متری در شهرهای کجور، پول و نوشهر در حال اجراست، تصریح کرد: ایستگاه پمپاژ آب شرب شهر پول با ظرفیت 20 لیتر در ثانیه از دیو چشمه نیز طراحی و عملیات ساخت آن درحال انجام است.

وی، ساماندهی چشمه اسپی او با ظرفیت 100 تا 200 لیتر در ثانیه ، تکمیل خط انتقال آب 400 میلی متری کمربندی نوشهر در راستای افزایش ظرفیت انتقال آب به شرق نوشهر، تعمیر  و راه اندازی یک دستگاه دیزل ژنراتور برق اضطراری در چشمه گردوک را از دیگر اقدمات درحال اجرای امور نوشهر عنوان کرد.

مهندس موسوی در بخش دیگری از سخنانش به پروژه های درحال اجرای این امور در بخش فاضلاب اشاره و تصریح کرد: 8 هزار  و 700 متر شبکه جمع آوری فاضلاب در نوشهر درحال اجراست.

مدیر امور آبفای نوشهر، از ارتقای تلمبه خانه 5 و 1 sf فاضلاب این شهر خبر داد و گفت: اقلام نصب انشعاب فاضلاب به تعداد 400 فقره نیز تهیه و درحال نصب  قرار دارد.

وی، با اشاره به اجرای منهول پمپ با ظرفیت 3.5 متر مکعب در ساعت ، در ادامه اجرای پروژه جمع آوری فاضلاب محدوده زندان نوشهر، افزود: دودستگاه پمپ مستغرق فاضلاب ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب تعمیر و اجزای معیوب تاسیسات تلمبه خانه ها و تصفیه فاضلاب موجود اصلاح و بازسازی شد.

مهندس موسوی منابع تامین اعتبارات لازم برای اجرای این طرحها را منابع عمومی و داخلی شرکت و تبصره ها عنوان کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.