شنبه، 26 اسفند 96 ساعت 08:09 ق.ظ / Sat, 2018 March 17
به افق ساری
اذان صبح: 04:42
طلوع خورشید: 06:06
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:25

- شرکت‌ها - مدیرعامل آبفاشهری مازندران با معاون استانداری دیدار کرد

تبلیغات
در راستای بررسی نحوه ارایه خدمات بهینه به مشترکین و مسافران نوروزی:

مدیرعامل آبفاشهری مازندران با معاون استانداری دیدار کرد

تاریخ 22 اسفند 1396 ساعت 14:45:46
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 033356
در راستای بررسی راهکارهای مناسب برای ارایه خدمات بهینه به مشترکین و مسافران نوروزی، مدیرعامل آبفاشهری مازندران با سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی و امنیتی استانداری دیدار و گفتگو کرد.
 مدیرعامل آبفاشهری مازندران با معاون استانداری دیدار کرد

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی و امنیتی استانداری با بیان اینکه سفرهای نوروزی از روزهای پایانی اسفند آغاز می شود، گفت: هرساله مازندران میزبان مسافران و گردشگران فراوانی است.

احمد حسین زادگان، با تاکید بر لزوم حفظ حقوق شهروندی افزود: تمامی دستگاه های خدمت رسان در ایام نوروز آماده ارایه خدمات به مشترکین خود هستند.

وی، با بیان اینکه در ادارات کرامت و حقوق ارباب رجوع و مراجعه کننده حفظ شود، تصریح کرد: در ایام تعطیل و با افزایش تقاضای مصرف آب، تلاشهای کارکنان آب و فاضلاب در تامین و توزیع آب شرب نیز افزایش می یابد که این امر قابل تقدیر است.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران نیز در این دیدار، ضمن ارایه گزارشی از عملکرد بخشها و واحدهای مختلف این شرکت، گفت: کارکنان این شرکت با تمام توان و تجهیزات در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز آماده خدمت رسانی به مردم و مسافران می باشند.

مهندس ذاکری، با اشاره به افزایش مصرف آب در اسفند ماه، افزود: مشترکین باید در حین خانه تکانی ، مصرف آب را مدیریت کنند و شست و شوها را تا 25 اسفند ماه به اتمام برسانند تا در این روزها با مشکل قطع آب مواجه نشوند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.