سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 11:08 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- فرمانداری - قفل مشکلات مرکز استان با تدبیر دکتر فلاح باز شد

تبلیغات
واحدی در نشست اعضای شورای شهر با مدیران دستگاه های مرکز استان عنوان کرد

قفل مشکلات مرکز استان با تدبیر دکتر فلاح باز شد

تاریخ 18 فروردین 1394 ساعت 07:24:04
منبع: روابط عمومی فرمانداری ساری
کد خبر: 012481
 فرماندار ساری با تقدیر از استاندار مازندران، گفت: استاندار مازندران قفل‌هایی که سال گذشته در ساری داشتیم را با کلید خود باز کرد.
قفل مشکلات مرکز استان با تدبیر دکتر فلاح باز شد

جواد واحدی  در نشست اعضای شورای شهر ساری با مدیران دستگاه‌های شهری مرکز استان،که به مناسیت تجلیل از خادمان ستاد خدمات سفر شهرستان تشکیل شد، اظهار کرد: عزتی که دولت در مذاکرات اخیر برای ملت ایران به دست آورد قابل توجه است.

وی با بیان اینکه حرکت شجاعانه تیم دیپلماسی، عزت را به مردم ما داد، افزود: دنیا پذیرفته است که ملت ایران حق دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای را دارد.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه این پیروزی باید به عنوان جشن ملی در تقویم وارد شود، ادامه داد: 5+1 پذیرفت که ما با دنیا سر صلح و سازش داریم.

وی با تشکر از تیم دیپلماسی، تصریح کرد: امروز در فضای همدلی و همزبانی قرار گرفتیم که برگرفته از منویات مقام عظمای ولایت است.

واحدی با بیان اینکه در سال تحقق اقتصاد مقاومتی قرار داریم، افزود: اقتصاد مقاومتی نباید در حد شعار باشد.

وی با اشاره به اینکه به دور از فضای حاشیه‌ای باید در کنار همدیگر باشیم، ادامه داد: انتقادی که خارج از فضای اخلاق و انصاف باشد را نمی‌پذیریم و باید طبق منویات رهبری، نقد منصفانه داشته باشیم.

واحدی با بیان اینکه نباید فضای آرامش جامعه را به هم بزنیم، افزود: دلواپسان نباید مکنونات قلبی خود را به جامعه منتقل کنند و باعث ناامیدی مردم شوند.

وی با اشاره به اینکه در سال لغو تحریم‌های فلج کننده قرار داریم، تصریح کرد: حداقل خروجی توافق اخیر، کاهش قیمت ارز در کشور است و به سمت ثبات اقتصادی در حال حرکت هستیم.

فرماندار ساری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ستاد اجرایی خدمات سفر اقدامات فرهنگی بی‌نظیری در ساری انجام داد، افزود: در سال گذشته از 18 تا 29 اسفند مشکل کمبود آب داشتیم و امسال مشکلات اینچنینی برای مردم به وجود نیامد.

وی با تقدیر از استاندار مازندران، ادامه داد: استاندار مازندران برخی قفل‌هایی که سال گذشته در ساری داشتیم را با کلید خود باز کرد.

واحدی با بیان اینکه باید همدلی و هم‌افزایی داشته باشیم و به دنبال تخریب نباشیم، گفت: مردم با شیوه مسالمت‌آمیز به دنبال دریافت مطالبات خود هستند.

 

وی با اشاره به اینکه در 20 سال اخیر برای نخستین بار سال گذشته 70 درصد از اعتبارات تخصیصی مرکز استان به پروژه‌های عمرانی اختصاص یافت، تصریح کرد: این موضوع در سایه تلاش‌های استاندار مازندران اتفاق افتاد.

 

 علیجان شمشیربند  در این نشست اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال جدید، باید ثابت کنیم همدلی و همزبانی در بین دولت و ملت وجود دارد.

وی با بیان اینکه همدل و همزبان باید پیشرفت کاری را در سال 94 مانند سال‌های گذشته به سرانجام برسانیم، گفت: برگزاری این نشست در راستای تاکید بر همدلی بین نمایندگان مردم و نمایندگان دولت است.

رئیس شورای شهر ساری با اشاره به عملکرد شورا و شهرداری ساری، ادامه داد: چهره شهر ساری در سال جدید به چهره دیگری تبدیل شد و عملکرد مدیران شهری قابل ملموس بود.

شمشیربند با بیان اینکه در سال 93 پروژه‌های بسیاری را اجرایی کردیم، افزود: حرکت‌های خوبی در فضاسازی نشاط و شادابی مردم انجام شد.

وی با اشاره به اینکه فاز دوم پل شهید نوری در دست اقدام است، خاطرنشان کرد: کمربندی شمالی هم سالیان سال در دست اجرا بود و بدون ورود شهرداری و شورای شهر ساری این پروژه هم به مراحل نهایی نمی‌رسید.

رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه شهرداری مسیر کمربندی شمالی را تملک کرد و بیش از 14 میلیارد تومان هزینه کردیم، اضافه کرد: انتظار ما بر این بود با توجه به تملکی که از سوی شهرداری صورت گرفت، این پروژه زودتر در اختیار مردم قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه قرار است کمربندی شمالی به صورت نیمه‌کاری افتتاح شود، گفت: ما پروژه کمربندی را تمام شده قلمداد نمی‌کنیم و این پروژه به صورت کامل باید اجرایی شود.

شمشیربند با بیان اینکه مدیریت شهری در پروژه کمربندی ساری نقش اساسی ایفا کرد، ادامه داد: در طول دو سال اخیر بیش از 13 پارک در اختیار مردم قرار دادیم و تعداد بوستان‌های شهر ساری به بیش از 25 بوستان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته بودجه173میلیاردی شهردرای جذب و هزینه شد، افزود: بودجه امسال 250 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است و امیدواریم این بودجه جذب شود.

رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه پروژه شهربازی با هزینه اولیه 30 میلیارد تومان پیش‌بینی شده که در منطقه بام شهر احداث می‌شود، گفت: فاز نخست شهربازی ساری امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ساری در گذشته محل گذر گردشگران بود، تصریح کرد: امسال بیش از 600 هزار گردشگر در ساری اقامت کردند.

 

 کوروش یوسفی  هم در سخنانی اظهار کرد: نیازها و مشکلات مردم را به اندازه‌ای که در شان مردم باشد پاسخ ندادیم.عضو شورای شهر ساری با اشاره به اینکه مدیریت یکپارچه فرهنگی باید در شهر ساری آغاز به کار کند، ادامه داد: مدیریت امنیتی و مدیریت شهری در جوامع توسعه یافته اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه زیر سایه همزبانی و همدلی، باید خدمات شایسته به مردم ارائه کنیم، گفت: اگر در پایان سال بتوانیم حق مطلب را به مردم ادا کنیم یعنی شعار مقام معظم رهبری را به معنای واقعی درک و اجرایی کرده‌ایم.

یوسفی  با اشاره به اینکه رودخانه تجن فرصتی برای شهر ساری است، ادامه داد: این فرصت باید در خدمت مدیریت شهری باشد و مردم از آن بهره‌مند شوند.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ساری در این نشست اظهار کرد: نوروز امسال  صد درصد کاهش تلفات شهری، 60 درصد کاهش تصادفات جرحی و 91 درصد کاهش تصادفات خسارتی در استان داشتیم.

احمد بابازاده گفت: سیستم ترافیکی ما سخت افزاری است در حالی که باید به سمت سیستم‌های نرم‌افزاری حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه 25 پل عابر پیاده در شهرستان ساری فقط استفاده تبلیغاتی می‌شود، تصریح کرد: تنها دو دستگاه پل عابر پیاده با پله برقی داریم که غیر فعال هستند.

رئیس اداره ارشاد شهرستان ساری هم در این نشست در سخنانی اظهار کرد: رسانه‌ها نقش تعیین کننده‌ای در بیان مشکلات به مسئولان دارند که از این طریق با رفع مشکلات، همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان افزایش یابد.

محمدمهدی سعیدی با اشاره به برگزاری برنامه موسیقی در هفته دوم نوروز امسال، گفت: مجوز برگزاری این برنامه‌های موسیقی در کم‌ترین زمان ممکن با همکاری شورای تامین شهرستان ساری صادر می‌شد.

 

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.