پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 10:14 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- فرمانداری - علاوه بر مدیریت شهری نیاز به مدیریت مصرف داریم

تبلیغات
بررسی مشکلات آب در شهرستان کلاردشت با حضور دکتر قاسم احمدی و مدیران محترم آب و فاضلاب شهری و روستایی

علاوه بر مدیریت شهری نیاز به مدیریت مصرف داریم

تاریخ 11 تیر 1394 ساعت 09:16:52
منبع: روابط عمومی فرمانداری کلاردشت
کد خبر: 015825
به گزارش روابط عمومی فرمانداری : طی جلسه ای با حضور رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری مهندس ذبیح اله ذاکری ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مهندس عبدالهی ، دکتر قاسم احمدی نماینده مردم شهرستانهای کلاردشت، چالوس و نوشهر در مجلس ، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مقیسه ، فیروز صادق فرماندار ، روسای ادارات و برخی از مسئولین در سالن فرمانداری کلاردشت برگزار گردید .
علاوه بر مدیریت شهری نیاز به مدیریت مصرف داریم

در این جلسه مهندس ذاکری اظهار داشت : شرکت آب و فاضلاب شهری کار مطالعاتی خود را بر روی شهرستان انجام داده و نسبت به طرح مخازن و مکان آنها تصمیماتی اتخاذ نموده است و کلاردشت به علت کردشگری بودن ، مصرف آب در آن به دو برابر می رسد .

وی افزود: ما به تنهایی نمی توانیم این مشکلات را حل کنیم، طبق قانون ما بر اساس مشخصه هایی از جمله سرانه ی مصرف، جمعیت شهری، شتاب رشد جمعیت و جمعیت شناور می توانیم برای خدمات آب رسانی اعتبار اختصاص دهیم. در کلاردشت کاهش مخازن آب داریم اما بحران آب نداریم. ما علاوه بر مدیریت شهری نیاز به مدیریت مصرف داریم که متاسفانه سرانه مصرف در استان مازندران بیشتر از سرانه مصرف در کل کشور است .

در ادامه مهندس عبدالهی عنوان نمود : به علت پراکندگی در شهرستان کلاردشت بحث آب رسانی دچار مشکل می باشد ، وی بهترین پروژه آب رسانی را که باید در دستور کار قرار گیرد را پروژه بیرون بشم کلاردشت عنوان کرد و افزود سال 94 سال طلایی برای شهرستان خواهد بود . وی همچنین از ساخت و ساز های غیر مجاز در مسیر رودخانه سردابرود که سبب آلودگی آب می شود احساس نگرانی کرد .

 

دکتر قاسم احمدی  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، همه مسئولین شهرستان را در رفع کمبود آب با هم همچون فرمایشات مقام معظم رهبری هم دل و هم زبان دانست و از پیگیری آنان در رفع مشکلات مردم تقدیر و تشکر کرد . وی اظهار داشت به خاطر اهمیت موضوع کم آبی در شهرستان باید تلاش خود را دو چندان کرده  و در دو برنامه کوتاه مدت تزریق آب به منبع وفرهنگ سازی درجهت درست مصرف کردن آب با نصب بنر و برنامه بلند مدت قرار دادن لوله 400 و 160 در شبکه آب رسانی به رفع مشکل مردم شریف شهرستان کلاردشت پرداخت .

نماینده عالی دولت در شهرستان نیز پس از عرض خیر مقدم و قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان برای حضار در جلسه کمبود آب را یک مشکلات ملی و استانی دانست  .

فیروز صادق اضافه کردن آب اداره شیلات را به منبع و آگاهی مردم در درست مصرف کردن آب را دومسئله ضروری در رفع این مشکل عنوان کرد و مقرر کرد تا اداره آب و فاضلاب شهری و روستایی با همکاری رییس دادگستری شهرستان نسبت به قطع انشعابهای غیر قانونی اقدام و طبق مقررات با افراد خاطی برخورد گردد .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.