سه شنبه، 03 بهمن 96 ساعت 13:26 ق.ظ / Tue, 2018 January 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:37
طلوع خورشید: 07:06
اذان ظهر: 12:10
غروب خورشید: 17:14
اذان مغرب: 17:33

- فرمانداری - مردم خود آگاه به مسائل ، و بزرگترین قاضی هستند

تبلیغات
جلسه تجلیل از خبرنگاران در شهرستان کلاردشت برگزار گردید .

مردم خود آگاه به مسائل ، و بزرگترین قاضی هستند

تاریخ 21 مرداد 1394 ساعت 18:58:38
منبع: روابط عمومی فرمانداری کلاردشت
کد خبر: 017325
این جلسه که با حضور فیروز صادق فرماندار ، علیرضا ذکائیان بخشدار مرکزی ، حجت الاسلام  والمسلمین حاج آقا  صادقی ریاست ستاد تبلیغات اسلامی ، شهریار غفاری عضو شورای شهر و خبرنگاران شهرستان برگزار گردید خبرنگاران به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند .
مردم خود آگاه به مسائل  ، و بزرگترین قاضی هستند

به گزارش خبر مازندران به نقل از روابط عمومی فرمانداری کلاردشت در ادامه جلسه فرماندار کلاردشت ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته خبرنگار،  رشد و توسعه فرهنگی شهرستان را نیاز به عزم جدی خبرنگاران دانست و اظهار داشت : یک خبرنگار باید صداقت ، شرافت ، شرف اندیشی و در انتقال اخبار بدون حاشیه عمل کند و همدلی و همزبانی را در بین مسئولین و مردم به نحو احسن ترویج کند و به انتقادات درست و سازنده بپردازد .

وی همچنین از خبرنگاران خواست که مسئولین شهرستان را در رسالت بزرگ پیشرفت شهرستان کمک و یاری کنند زیرا مردم خود آگاه به مسائل و بزرگترین قاضی هستند پس چه خوب است که خبرها درست و صحیح به سمع و نظر آنها برسد .

رئیس ستاد تبلیغات اسلامی شهرستان گفت : ارتباط بین خبرنگاران و مدیران باید بیشتر از گذشته باشد تا کارهایی که در کلاردشت انجام می شود انعکاس یابد  وی عنوان کرد : مسئولین شهرستان با کمترین امکانات بیشترین خدمات را انجام میدهند و انعکاس خبر آن با قلم شما خبرنگاران  محقق می شود .

غفاری عضو شورای شهراز خبرنگاران خواست تا با قلم های توانای خود خبر ها را به روز  و حقیقی به سمع و نظر مردم برسانند  و عنوان کرد زمانی که مردم واقعیتها را درست بدانند در راستای اهداف شهرستانشان قرار می گیرند .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.