شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 02:06 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- فرمانداری - همایش 24 خرداد در شهرستان کلاردشت برگزار شد

تبلیغات

همایش 24 خرداد در شهرستان کلاردشت برگزار شد

تاریخ 25 خرداد 1395 ساعت 14:20:38
منبع: روابط عمومی فرمانداری کلاردشت
کد خبر: 024782
به گزارش روابط عمومی فرمانداری : روز گذشته همایش 24 خرداد با حضور مدیرکل سیاسی وزارت کشور ، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران ، فرماندار ، مردم و مسئولین شهرستان کلاردشت در سالن هتل مارال برگزار گردید .  
همایش 24 خرداد  در شهرستان کلاردشت برگزار شد

فرماندار کلاردشت در این مراسم اظهار داشت :  دولت یازدهم بعد از انقلاب اسلامی در حقیقت جزو مظلوم ترین دولت ها بوده است و اکنون دیده می شود که همان افرادی که بنوعی برای این دولت مشکل خلق کردند همچنین درصدد تخریب آن نیز برآمده اند .
ایوب صالحی ، اجرای طرح تحول نظام سلامت ، گسترش روابط خارجی ، مبارزه با فساد اداری ، توسعه به اقتصاد درون زا ، کاهش نرخ تورم و لغو تدریجی تحریم ها را از جمله دستاوردهای این دولت معرفی کرد.
وی اظهارداشت : بی انصافی است دولتی که با همه مشکلات اقتصادی و بدهی دولت گذشته روی کار آمده امروز مورد هجمه عده ای از شخصیت های سیاسی قرار گیرد.
 دکتر محمد رضا زاده  مدیرکل سیاسی وزارت کشور در همایش بزرگ 24 خرداد در کلاردشت افزود :  ملت ایران اسلامی در 24 خرداد ماه سال 1392 به دولت روحانی رای داد که امروز شاهد تحقق شعارها و تعهدات آن از جمله اعمال سیاست های اعتدالی ، هم افزایی سازنده با جهان و سیاست های برد برد در ادبیات کشور هستیم.
وی اظهارداشت : هم اینک همه ما در برابر مظلومیت این دولت باید پاسخگو باشیم و با افرادی که بنوعی دراین دولت مسئولیت هایی را به عهده گرفته اند اما نتوانسته اند خدمات خطیر دولت در عرصه های مختلف را به مردم بقبولانند باید جواب دهند.
مدیرکل سیاسی وزارت کشور گفت : دولت یازدهم توانست چهره زیبایی از حکومت اسلامی را به جهانیان معرفی کند و زمینه های امنیت ، آرامش ، ثبات نسبی ، آرامش ، همگرایی بین احزاب و اقوام و در نهایت اقتدار ملی را در ایران اسلامی بوجود آورد ، اینکه عده ای در بحث برجام که بنوعی یک راهبرد ملی و مورد تائید مقام معظم رهبری ، مجلس شورای اسلامی و دولت بوده است در صدد زیرسئوال بردن این طرح هستند ، جای تامل دارد.
دکتر رضازاده افزود : درطول تاریخ حدود 60 توافقنامه در میان ایران و دیگر کشورها منعقد شد اما در طی حدود چهارماه پیش حدود هفت توافق نامه در میان ایران و دیگر کشورها درحوزه برجام منعقد شده است .
وی اظهارداشت : درزمان حاضر زمینه برای فضای کسب و کار ، وحدت ، همگرایی در میان احزاب و اقوام ، امنیت برای سرمایه گذاران بوجود آمده است بنحوی که هیچ یک از دیگر کشورهای ابرقدرت حتی جرات و جسارت حمله به ایران اسلامی را ندارند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.