آدینه، 31 فروردین 97 ساعت 10:31 ب.ظ / Fri, 2018 April 20
به افق ساری
اذان صبح: 03:47
طلوع خورشید: 05:18
اذان ظهر: 11:57
غروب خورشید: 18:36
اذان مغرب: 18:55

- فرمانداری - شوراهای اسلامی فرادستی شهرستان با نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری شهرستان

تبلیغات
برگزاری نشست هم اندیشی

شوراهای اسلامی فرادستی شهرستان با نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری شهرستان

تاریخ 14 آبان 1395 ساعت 20:31:37
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ
کد خبر: 027103
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ ، پنج شنبه 13 ابان 95 نشست هم اندیشی شوراهای اسلامی فرادستی شهرستان با نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری شهرستان برگزار شد .
شوراهای اسلامی فرادستی شهرستان با نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری شهرستان

در این جلسه فرج اله یداله پور فرماندار شهرستان سیمرغ در نشست هم اندیشی شوراهای فرادستی شهرستان عبداله رضیان با نماینده مردم حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی یکی از دغدغه های اصلی عدم اشتغال جوانان تحصیل کرده دانست .
وی در ادامه گفت : خوشابختانه شهرستان سیمرغ در حوزه ورزش دارای زیرساخت های مناسب است و لی در ورزش کشتی باتوجه به وجود جوانان مستعد نیاز به نگاه ویژه مسئولین استانی دارد .
فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به امکانات پایین شبکه بهداشت و درمان و درمانگاه امام علی (ع) این شهرستان اظهار داشت : پس از ارتقای بخش به شهرستان حداقل انتظار مردم انجام کارهای اولیه درمان در شهرستان و عدم انتقال با آمبولانس به شهرهای مجاور است که این امر با ارتقای مرکز امام علی (ع) به مرکز درمان بستر 10 تختخوابی محقق خواهد شد .
نماینده عالی دولت در شهرستان سیمرغ با اشاره به اقدامات خوب دولت در سال گذشته در حوزه کشاورزی این شهرستان یکی از معضلات جدی که کشاورزی این شهرستان را تحت شعاع قرار می دهد ماندابی اراضی در فصول بارانی است و تخصیص اعتبار درخصوص احداث زهکش را راه حل این مشکل دانست .
در ادامه عبداله رضیان نماینده مردم شهرستان های قائم شهر ، سیمرغ ، سوادکوه ، جویبار و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی ضمن پاسخگویی به مسائل و مشکلات مطروحه توسط شوراهای اسلامی شهرستان اظهار داشت : یکی از دغدغه های اصلی ما در حوزه انتخابیه بحث آبرسانی آب شرب و کشاورزی است که خوشبختانه طی جلسه ای با حضور استاندار و مسئولین ذیربط و فرمانداران و نماینده های حوزه انتخابیه در این بحث در حوزه الف قرار گرفتیم که مقرر شد تا پایان سال جاری از جهت آبرسانی آب شرب از سد آیت ا... صالحی عملیات لوله گذاری تا شیرگاه انجام و در سال های بعد تا جویبار ادامه پیدا کند تا مشکلات این چند شهرستان در حوزه آب شرب مرتفع گردد .
وی در ادامه به موضوع زباله اشاره داشت و گفت : عزم جدی مجمع نمایندگان به حل مشکل دفع زباله در استان و قرار گرفتن آن در قانون برنامه ششم می باشد .
سپس در حوزه کشاورزی گفت : یکی از موضوعات مهم حوزه انتخابیه فروش محصولات کشاورزی و صادرات آنها بویژه مرکبات است و گفت خوشبختانه طی سیاست های پیش بینی شده دولت و ممنوعیت واردات برنج در زمان فروش برنج در سال جاری شاهد کاهش قیمت برنج کشاورزان نبودیم و در بحث صادرات مرکبات نیز با پیگیری های بعمل آمده مقرر شد با ایجاد بسته های تشویقی دولت در حوزه صادرات شاهد رونق در این حوزه باشیم .
در ادامه عبداله رضیان به موضوع انتفال آب دریای خزر به سمنان اشاره داشت و مخالفت خود را اعلام نمود و اظهار داشت به هیچ عنوان اجازه انتقال آب دریای خزر را به سمنان نخواهیم داد .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.