پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 08:33 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- فرمانداری - آیت ا... هاشمی رفسنجانی مرد خستگی ناپذیر سنگرهای مختلف بود

تبلیغات
فرماندار نکا:

آیت ا... هاشمی رفسنجانی مرد خستگی ناپذیر سنگرهای مختلف بود

تاریخ 21 دی 1395 ساعت 06:34:57
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 028131
احمدی: سوابق درخشان آیت الله هاشمی رفسنجانی در به ثمر نشستن انقلاب و خدمات وی به مردم ایران بر هیچ کس مخفی نیست، و بارزترین ویژگیهای وی از خودگذشتگی و تعهد به انقلاب است
آیت ا... هاشمی رفسنجانی مرد خستگی ناپذیر سنگرهای مختلف بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان نکا، احمدی فرماندار شهرستان نکا، در جلسه اولین ستاد ارتحال آیت ا... هاشمی رفسنجانی بیان داشت: خبر عروج مبارز خستگی ناپذیر و مجاهد نستوه و یار دیرین انقلاب و رهبری عزیز انقلاب آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بسیار جانسوز و اندوهناک است

نماینده عالی دولت در این شهرستان افزود: بهترین عنوان برای آیت الله هاشمی؛ امیرکبیر انقلاب است ، شخصیت برجسته‌ای که به رغم تلاش وافر بدخواهان نظام و منحرفین از مسیر اصلی امام ، هیچگاه خللی در ارادت و عزم راسخش در مسیر ولایت دیده نشد.

فرماندار نکا با اشاره به شخصیت والای آیت ا... هاشمی رفسنجانی عنوان داشت: این شخصیت بزرگوار سابقه زیادی در مبارزه و همراهی با امام داشتند و امام (ره) اعتماد ویژه به وی داشتند

این مسول ادامه داد: سوابق درخشان آیت الله هاشمی رفسنجانی در به ثمر نشستن انقلاب و خدمات وی به مردم ایران بر هیچ کس مخفی نیست، و بارزترین ویژگیهای وی از خودگذشتگی و تعهد به انقلاب است.

نماینده عالی دولت در ان شهرستان ادامه داد: چهره درخشان سالهای مبارزه در کنار امام راحل در قبل از انقلاب و مرد روزهای بزرگ و حساس پس از انقلاب که عمر پر برکت خویش را در مسیر خدمت به نظام مقدس اسلامی مصروف داشت.

فرماندار نکا گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی متعلق به فرد نیست بلکه در جریان و راستای انقلاب بود و متعلق به جامعه است، و همه دستگاهها برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره سردار دوران سازندگی پای کار باشند، تا شخصیت بی نظیر امیرکبیر زمان را به نسل جدید منتقل کنیم.

احمدی اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را می‌توان مرد خستگی ناپذیر سنگرهای مختلف از حضور در شورای انقلاب تا جانشینی فرمانده کل قوا و مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری و مجلس خبرگان و مجمع تشخیص مصلحت نظام و سایر جایگاه‌های حساس نظام دانست.

شایان ذکر است ، باتوجه به شخصیت والای آیت الله هاشمی رفسنجانی اقدامات لازم در سوگ ایشان در دستور کار قرار گرفت. از جمله تمامی پرچم‌های رنگی در سطح شهر جمع آوری شده و به رنگ مشکی درآمده و برق‌های سیاه در کنار پرچم ایران در سطح شهر نکا برافراشته شود،

 اعزام مشتاقان در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی در تهران ، ساعت 10 امشب از مقابل فرمانداری شهرستان نکا صورت می پذیرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.