شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:36 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- فرمانداری - دیدار فرماندار شهرستان نکا با شهردار جدید شهر نکا

تبلیغات

دیدار فرماندار شهرستان نکا با شهردار جدید شهر نکا

تاریخ 05 اسفند 1395 ساعت 08:04:18
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 028834
فرماندار نکا: با شناختی که از مهندس جمشیدی داریم ، وی فردی فعال خوش فکر و اهل تعامل بوده و می تواند در تغییر مبلمان و زیبایی شهر گامهای موثری بردارد.  
دیدار فرماندار شهرستان نکا با شهردار جدید شهر نکا

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، احمدی فرماندار شهرستان نکا، به اتفاق معاون فرماندار و بخشداران مرکزی و هزارجریب با شهردار جدید نکا دیدار کردند.

در این دیدار فرماندار نکا ضمن تبریک انتصاب جمشیدی بعنوان شهردار نکا گفت: با شناختی که از مهندس جمشیدی داریم ، وی فردی فعال خوش فکر و اهل تعامل بوده و می تواند در تغییر مبلمان و زیبایی شهر گامهای موثری بردارد.

شهردار نکا نیز در سخنانی اظهار امیدواری کردند با همکاری و حمایت های مهندس احمدی فرماندار شهرستان نکا، بتوانند در توسعه و پیشرفت شهرستان موثر واقع شده و در خدمتگزاری به مردم تمام تلاش خود را بنمایند.

جمشیدی خواستار حمایت فرماندار در زمینه های مختلف شهرداری در حوزه تخصیص بودجه و جذب اعتبارات استانی و ملی برای اجرای پروژه های مختلف شهری شد و اظهار امیدواری کرد با همکاری و تعاملی که بین فرماندار و اعضای شورا و شهرداری ایجاد خواهد شد بتوانیم با عملکرد مثبت و سازنده خود رضایتمندی مردم را در زمینه های مختلف جلب نماییم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.