سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 01:28 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- فرمانداری - جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا برگزار شد

تبلیغات

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا برگزار شد

تاریخ 22 تیر 1396 ساعت 06:08:45
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 030467
فرماندار نکا : خوشبختانه شهرستان نکا در زمینه گردشگری و میراث فرهنگی در سالهای اخیر پیشرفت مناسبی داشته است که سرمایه گذاری در این بخش به عنوان یکی از محور های اساسی سند چشم انداز گامی موثر در رونق بخشیدن اقتصاد شهرستان می باشد.
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال با نام اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ، طبق هماهنگی های بعمل آمده جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ، به ریاست فرماندار نکا ، برگزار شد.

فرماندار نکا در این جلسه به مشکلات اشتغال جوانان شهرستان اشاره کرد و افزود: باید همه ادارات و مسولین در جهت کمک به اشتغال و اشتغال زایی شهرستان تلاش کنند چرا که عمده مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی برخواسته از فشارهای روانی مربوط به بیکاری جوانان است.

نماینده عالی دولت در این شهرستان افزود: جهت اشتغالزایی و اجرای طرحهای مهم اقتصادی در سطح شهرستان نیاز به جذب سرمایه گذار و کارآفرینی داریم ، تا بتوانیم زمینه ایجاد اشتغال را در سطح شهرستان فراهم نمائیم.

احمدی افزود : می طلبد که مسئولین ادارات و بانک ها با توان بیشتر حامی ایجاد اشتغال بوده و با احساس مسئولیت در این بخش آن را بعنوان یک تکلیف احساس کنند، اگر مردم احساس کنند مسولان برای رفع بیکاری کمک کار هستند از آن استقبال خواهند کرد.

فرماندار نکا افزود: خوشبختانه شهرستان نکا در زمینه گردشگری و میراث فرهنگی در سالهای اخیر پیشرفت مناسبی داشته است که سرمایه گذاری در این بخش به عنوان یکی از محور های اساسی سند چشم انداز گامی موثر در رونق بخشیدن اقتصاد شهرستان می باشد.

در پایان سلیمانی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نکا نیز به بیان ارائه گزارشی از وضعیت اشتغال و تسهیلات اشتغالزایی پرداختند و نهایتاً مصوبات جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.