چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 10:59 ب.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- فرمانداری - دیدار مدیران و کارکنان شعبه تامین اجتماعی و بیمارستان بوعلی فرماندار نکا

تبلیغات

دیدار مدیران و کارکنان شعبه تامین اجتماعی و بیمارستان بوعلی فرماندار نکا

تاریخ 24 تیر 1396 ساعت 07:21:06
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 030494
فرماندار نکا : سازمان تامین اجتماعی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال  اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ، با تقسیط بدهی فعالان اقتصادی که بدهکار این سازمان می باشند موجب بازگرداندن آنها به چرخه تولید و حیات دوباره به آنان شود.
دیدار مدیران و کارکنان شعبه تامین اجتماعی و بیمارستان بوعلی فرماندار نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، بمناسبت هفته تامین اجتماعی ، مدیران و جمعی از کارکنان شعبه تامین اجتماعی و بیمارستان بوعلی نکا با احمدی فرماندار شهرستان نکا، دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار نکا در این نشست با اشاره به جایگاه سازمان تأمین اجتماعی در جامعه، گفت: شهرستان نکا به لحاظ آمار بیمه شده در تأمین اجتماعی در سطح قابل قبولی قرار دارد و این سازمان پشتوانه قوی برای جامعه کارگر و قشر زحمت‌کش جامعه است.

نماینده عالی دولت در این شهرستان افزود: حوزه فراگیر تامین اجتماعی بعنوان یکی از رسالت های اصلی دولت ها و حاکمیت ها از اهمیت زیادی برخوردار است، و عملکرد و فعالیت های این بخش بسیار با اهمیت، ضروری و تاثیرگذاراست و ارائه خدمت به قشر تحت پوشش تامین اجتماعی که عموما از کارگران عزیر و تلاشگران واقعی عرصه فعالیت های اقتصادی و تولیدی می باشند ، افتخاری برای مدیران و کارکنان این مجموعه است.

این مسول تصریح کرد: اگر رفاه و تامین اجتماعی را بعنوان یکی از وظایف اساسی دولت ها و حاکمیت ها در نظر بگیریم؛ مردم محوری در انجام فعالیت ها توجه بالاتری خواهد داشت. و حضور کارکنان و مسئولینی دلسوز و متعهد در حوزه خدمتگزاری موجب دلگرمی و رضایت مردم خواهد بود.

احمدی با بیان اینکه تأمین اجتماعی نقش مهم و کلیدی در زمینه‌های مختلف عدالت اجتماعی، رونق اقتصادی، رونق اجتماعی، فقرزدایی و... در جامعه دارد و با اشاره به گستردگی کاری و سروکار داشتن با افراد مختلف، اظهار کرد: حل مشکلات مردم وظیفه مهم هر دستگاه دولتی و عمومی است و تکریم ارباب رجوع باید اولویت مهم این سازمان باشد.

فرماندار نکا گفت: از آنجا که تامین اجتماعی به بیش از نیمی از مردم استان خدمت رسانی می کند و با انبوه مراجعه کننده چه در بخش درمان چه در بخش بیمه روبرو است لذا باید همواره براحترام  و تکریم مردم و حل مشکل آنها سعی و تاکید کرد.

نماینده عالی دولت در این شهرستان بیان داشت: سازمان تامین اجتماعی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال ” اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال “، با تقسیط بدهی فعالان اقتصادی که بدهکار این سازمان می باشند موجب بازگرداندن آنها به چرخه تولید و حیات دوباره به آنان شود. بعضاً شاهد آنیم که بعضی از فعالین اقتصادی به دلایلی نمی توانند نسبت به پرداخت بدهی خود به سازمان در موعد مقرر  اقدام نمایند. لذا سازمان جهت تسهیل درپرداخت یا بصورت تقسیط یا دادن مهلت آن از سوی فعالین مانع تولید یا حرکت چرخه اقتصادی نگردند.

احمدی ، تامین اجتماعی به عنوان یکی از ارگان های مهم در کشور و پشتیبان جامعه کارگری دانست و گفت: باید تلاش شود  خدمات این نهاد بهتر از قبل به مردم ارائه شود.

وی گفت: تأمین اجتماعی منشاء ارائه خدمات ارزنده به اقشار مختلف جامعه است و ارائه خدمات مناسب حق مردم است و رضایت‌مندی ارباب رجوع از مسائل مهمی است که باید سرلوحه کار همه ادارات شهرستان قرار گیرد و تأمین اجتماعی نیز از تمام ظرفیت‌های خود برای خدمات‌رسانی مناسب استفاده کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان نکا ، با اشاره به فعالیت بیمارستان بوعلی نکا به عنوان بیمارستان تأمین اجتماعی شهرستان نکا، گفت: وجود بیمارستان تامین اجتماعی در شهرستان وحل مشکل بیمه گذاران در خصوص مراجعات برای درمان و حوزه سلامت، از خدمات این بیمارستان باید تقدیر کنم ، چون خودم از نزدیک شاهد ارائه خدمات قابل توجه و درخور شان برای مردم شهرستان از سوی  این عزیزان در این بیمارستان بودم لازم می دانم از ریاست و پرسنل آن تشکر کنم.

فرماندار نکا در پایان تاکید کرد: با توجه به حجم گسترده فعالیت‌های این نهاد در شهرستان، درست است که این نهاد روزانه با حجم کثیری از مردم در ارتباط بوده و وظایف سنگینی بر عهده دارد اما باید همیشه تکریم ارباب رجوع را در اولویت‌کاری خود قرار دهد. رسیدگی به امورات مردم با گشاده‌رویی و سعه صدر از وظایف همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان است . تا رضایت مردم نباشد هیچ پیشرفتی در سطح شهرستان حاصل نمی‌شود.

ایوب کمالی رئیس تأمین اجتماعی شعبه نکا نیز با اشاره به اینکه  70 درصد مردم شهرستان نکا تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند به فعالیت‌ها و وظایف تأمین اجتماعی و چگونگی ارائه خدمات به بیمه‌شدگان، اظهار کرد: این سازمان گسترده‌ترین نهاد در عرصه نظام بیمه‌های اجتماعی محسوب مى‌شود که دارای گستردگی فعالیت‌ و تنوع بیمه‌ای است.

پوررضایی رئیس بیمارستان بوعلی نکا نیز در این نشست از عملکرد یکسال گذشته این بیمارستان مطالبی را ارائه نمود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.