یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 10:03 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- فرمانداری - اشتغال زایی به عنوان مهم ترین دغدغه

تبلیغات
احمدی:

اشتغال زایی به عنوان مهم ترین دغدغه

تاریخ 18 مرداد 1396 ساعت 05:53:09
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 030793
فرماندار نکا : امسال 235 طرح توسعه ای برای این شهرستان تعریف شده تا با توجه به افزایش سهم بودجه ای ، گرد محرومیت از چهره آن زدوده شود.
اشتغال زایی به عنوان مهم ترین دغدغه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار نکا از اشتغال زایی به عنوان مهم ترین دغدغه در تعریف این طرح ها یاد کرد و افزود : تلاش داریم تا با اجرای و بهره برداری از این طرح ها ، علاوه بر عمران و آبادانی ، برای قشر جوان شغل ایجاد کنیم .

وی توضیح داد : امسال سهم اعتبارگیری نکا از سه درصد در سال گذشته به 5.2 درصد افزایش یافته که فرصت مناسبی برای محرومیت زدائی و ایجاد اشتغال در شهرستان است.

او افزود : تدوین و تصویب بسته های تولید و اشتغال ، کمک به واحدهای تولیدی برای فعالیت بیشتر در حوزه اشتغال زایی و تولید ملی و توانمندسازی نیروی کار از مسائل مهم در حال انجام و پیگیری در شهرستان است.

فرماندار نکا با تاکید بر این نکته که با توجه به شرایط حساس کشور در منطقه و جهان همه ما باید برای اعتلای نظام گام برداریم ، اظهار داشت : در دولت یازدهم گام های بزرگی برای توسعه شهرستان نکا برداشته شده و این تلاش ها همچنان ادامه می یابد و نتایج آن به گذشت زمان ملموس تر می شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.