آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 03:55 ق.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- فرمانداری - غار کمیشان؛گنجینه‌ای از اسرار طبیعت است

تبلیغات
احمدی:

غار کمیشان؛گنجینه‌ای از اسرار طبیعت است

تاریخ 30 مهر 1396 ساعت 07:21:02
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 031680
فرماندار نکا: غار زمانی دارای جذابیت است، که طبیعت اولیه خود را حفظ کند و هر آسیبی که از بیرون به غار وارد شود ، غیرقابل جبران است.
غار کمیشان؛گنجینه‌ای از اسرار طبیعت است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار نکا در جلسه توسعه گردشگری غار کمیشان، بیان داشت:غار کمیشان؛گنجینه‌ای از اسرار طبیعت است و زمانی دارای جذابیت است ،که طبیعت اولیه خود را حفظ کند و هر آسیبی که از بیرون به غار وارد شود غیرقابل جبران است.

نماینده عالی دولت در این شهرستان افزود: نباید به غارها صرف گردشگری فکر کنیم، بلکه یک غار می تواند مبنای تحقیقات دانشجویان شود تا دوره های کم آبی، تغییرات اقلیمی، سونامی و خشکسالی ها را با مطالعه غارها کشف کنیم.

احمدی، شهرستان نکا را از مناطق پرجاذبه گردشگری اعلام کرد و افزود: این شهرستان با داشتن طبیعت بکر جنگلی و طبیعی از منظرگاه‌های مناسب گردشگران و اهالی سفر است. و در کنار آثار تاریخی و باستانی قابلیت‌های متعدد گردشگری، طبیعی و مواهب الهی نیز سبب شده است که این شهرستان مورد توجه گردشگران قرار گیرد.

فرماندار نکا خاطرنشان کرد: با تأمین زیرساخت‌ها و جذب گردشگر گام‌های بلند و جدی در شناساندن قابلیت‌های شهرستان نکا در حوزه گردشگری برداشته می‌شود.

احمدی گفت: با وسیع ترکردن افق دید،کلان نگری و برنامه ریزی درست باید امکان حضور گردشگران را فراهم کرد. و امیدواریم همسو با سایر شهرستان‌ها آثار تاریخی، باستانی و فرهنگی این شهرستان به ثبت ملی برسد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.