دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:14 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- فرمانداری - کارگروه آرد و نان شهرستان نکا تشکیل شد

تبلیغات

کارگروه آرد و نان شهرستان نکا تشکیل شد

تاریخ 02 آبان 1396 ساعت 08:34:58
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 031710
فرماندار نکا: سیستم رقابتی بین نانوایی ها از لحاظ شاخص های بهداشت، کیفیت نان و رضایت مندی مردم انجام گیرد تا کیفیت نان بهتر شود.
کارگروه آرد و نان شهرستان نکا تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نکا، فرماندار نکا در جلسه کارگروه آرد و نان این شهرستان بیان داشت: پخت نان و مکان آن باید از وضعیت بهداشتی بالایی برخوردار باشد و همچنین در راستای کیفیت نظارت دقیقی صورت گیرد .

نماینده عالی دولت در ادامه افزود : آرد و نان یک بحث حیاتی است و هیچ جایگزینی ندارد و باید با دقت و نظارت کامل امور آرد و نان شهرستان رصد و در جهت برطرف نمودن مشکلات ، تعامل و اهتمام جدی صورت پذیرد.

وی گفت:ساماندهی توزیع آرد در سطح شهرستان از عوامل مهمی است که باید با دقت هر چه تمام انجام گیرد تا بصورت عادلانه توزیع گردد.

احمدی هم چنین به مسائلی نظیراقدام در راستای نظارت بر امور خبازی ها ، ارسال آرد با کیفیت بالا، اختصاص سهمیه آرد روستایی، جبران کمبود سهمیه آرد اختصاصی شهرستان بر اساس آمار جمعیت و سرانه مصرف هر نفر ،نصب تابلو ساعت کار ،ساعت پخت نان و مشخص نمودن تعطیلی ماهانه ،هم چنین بر بازرسی های منظم از واحد های خبازی اشاره و از اعضای کارگروه خواستار کار عملیاتی دقیق شد.

فرماندار نکا گفت: سیستم رقابتی بین نانوایی ها از لحاظ شاخص های بهداشت، کیفیت نان و رضایت مندی مردم انجام گیرد تا کیفیت نان بهتر شود.

در این جلسه اعضای کارگروه مشکلات آرد و نان شهرستان را مطرح نمودند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.