دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:13 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- فرمانداری - پیام فرماندار نکا به مناسبت آغاز هفته پدافند غیرعامل

تبلیغات

پیام فرماندار نکا به مناسبت آغاز هفته پدافند غیرعامل

تاریخ 06 آبان 1396 ساعت 08:19:20
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 031753
فرماندار نکا : مدیران با مجاهدت های خستگی ناپذیر و آرام خویش و با بصیرتی عمیق و نگاهی ژرف و بهره گیری از دانش روز، وضعیت بنیه دفاعی را، در بالاترین سطح حفظ نموده و در مسیر آگاهی بخشی گام برداشته تا این رسالت مهم را پاس بدارند.
پیام فرماندار نکا به مناسبت آغاز هفته پدافند غیرعامل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار نکا هفته پدافند غیرعامل را طی پیامی تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم‏ اللَّه‏ الرّحمن‏ الرّحیم‏

از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، تفکر دفاع از مظلومان عالم و مبارزه با مستکبران به عنوان شاخصه اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مبتنی بر آموزه‌های تعالی بخش دینی و انقلابی و تکیه بر عقیده پاک و ناب اسلام محمّدی و الهام گرفته از مکتب انسان ساز و نهضت سرخ سرور و سالار شهیدان، دشمنی دشمنان تا بن دندان مسلح این مرز و بوم را به انحاء مختلف به دنبال داشته و تا زمانی که این تفکر ناب بر تارک این کشور عزیز می درخشد، این دشمنی ها در عرصه های گوناگون ادامه خواهد یافت.

فلذا منبعث از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب(دامت برکاته) که می فرمایند:  " دفاع جزئی از هویت یک ملت زنده است. هر ملتی که به فکر دفاع از خود نباشد و خود را آماده نکند در واقع زنده نیست" و سخنان ارزشمند ریاست محترم جمهور که " از تهدیدات نمی هراسیم و تقویت امنیت ملی و قدرت دفاعی را جزء اصول خود می دانیم " نشانگر اهمیت جایگاه و رسالت پدافند غیرعامل بعنوان یک امر مهم و نیاز اصلی برای دفاع پیشگیرانه و موثر در جامعه اسلامی با توجه به توطئه ها و ترفندهای متنوع، گسترده و پیچیده بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی است. لذا وظیفه همگان است تا در جهت حفظ آمادگی لازم برای مقابله با طرح ریزی‌های دشمن و همچنین حفظ تمامیت ارضی، امنیت ملی و استقلال کشور گام بردارند.

توجه به مسئله پدافندغیرعامل به عنوان یک اصل و دانش بین رشته ای و یک موضوع مستمر با مشخصه های افزایش پایداری، کاهش آسیب پذیری، افزایش بازدارندگی، ارتقای ملی و تسهیل کننده مدیریت در بخش های مختلف باید در صدر وظایف، اولویت ها، آداب و برنامه های مدیران شهرستانی قرار گیرد، و با مجاهدت های خستگی ناپذیر و آرام خویش و با بصیرتی عمیق و نگاهی ژرف و بهره گیری از دانش روز، وضعیت بنیه دفاعی را، در بالاترین سطح حفظ نموده و در مسیر آگاهی بخشی گام برداشته تا این رسالت مهم را پاس بدارند.

بی تردید هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی خواهد بود تا کلیه مسئولین و مدیران میهن عزیز ایران اسلامی با اندیشه ای راهبردی این وظیفه ملی را که محققاً کاهش آسیب پذیری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل کننده مدیریت بحران در شرایط خاص و ویژه را به دنبال خواهد داشت، سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

 اینجانب ضمن گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل ، خدمات همه تلاشگران این عرصه جهاد خاموش را ارج نهاده و به تدوین راهبردها و درایت دولت تدبیر و امید ، که با ایجاد روحیه امید و آرامش و بستر امنیت پایدار در جامعه ، که از اهداف مهم پدافند غیرعامل است فراهم آورده و زمینه نشاط اجتماعی و توسعه و پیشرفت ایران اسلامی را سرلوحه و وجهه همت خود قرار داده است قدردانی نموده و توفیقات روزافزون همگان را در ظلّ عنایات خاصّ حضرت بقیه الله الاعظم(ارواحنا فداه) و تحت هدایتهای داهیانه ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای عزیز(مدّظلّه العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

جعفر احمدی - فرماندار شهرستان نکا

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.