دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:13 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- فرمانداری - امسال راهپیمایی روز 13 آبان از حساسیت ویژه ای برخوردار است

تبلیغات
غلامیان:

امسال راهپیمایی روز 13 آبان از حساسیت ویژه ای برخوردار است

تاریخ 06 آبان 1396 ساعت 08:22:45
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 031755
معاون فرماندار نکا : 13 آبان نشان از وحدت و همبستگی مردم کشورمان در مقابله با قدرت‌های استکباری بودکه این روحیه شجاعت را امام خمینی(ره) به مردم آموختند.
امسال راهپیمایی روز 13 آبان از حساسیت ویژه ای برخوردار است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، معاون فرماندار نکا در جلسه هماهنگی برای برگزاری راهپیمایی یوم ا... 13 آبان، بیان داشت: این روز تنها به دانش آموزان کشورمان تعلق ندارد بلکه همه آحاد ایران اسلامی باید با حضور پرشور خود، انزجار و نفرت از استکبار جهانی را اعلام کنند.

علی غلامیان ، با ستایش بصیرت و موقعیت شناسی دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام خمینی (ره) در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 1357، اضافه کرد: امسال راهپیمایی روز 13 آبان از حساسیت ویژه ای برخوردار است و دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران نیز چشم خود را به حضور مردم دوخته اند.

این مسول افزود: 13 آبان امسال فرصتی است تا فریاد استکبار ستیزی خود را که برگرفته از عمق جان ملت مومن ایران اسلامی است، علیه مستکبران عالم سر بدهیم تا بدانند که این روحیه را از مکتب امام حسین (ع) و از واقعه کربلا گرفته ایم.

معاون فرماندار نکا عنوان کرد: در روز 13 آبان 1358 دانشجویان پیرو خط امام خمینی (ره) سفارت آمریکا را که تبدیل به لانه جاسوسی شده بود، تسخیر کرده و توطئه های شوم آنها را به خودشان برگرداندند.

این مسول اظهار داشت: پیوند ملت ایران با ولایت، یک پیوند جدانشدنی و ناگسستنی است و به همین جهت جوانان غیور این مرز وبوم در 13 آبان 1358 توانستند این روز تاریخی را رقم بزنند و امروز وظیفه تمامی مسوولان دولتی، روشنگری و تبیین اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی برای جوانان است.

غلامیان افزود: 13 آبان نشان از وحدت و همبستگی مردم کشورمان در مقابله با قدرت‌های استکباری بودکه این روحیه  شجاعت را امام خمینی(ره) به مردم آموختند.

معاون فرماندار نکا با بیان اینکه جوانان و نوجوانان کشورمان همیشه در تاریخ  حماسه ساز بودند اظهار داشت: باید با استفاده از آموزه های دینی و آموزش صحیح روحیه اصیل انقلابی که بر پایه اعتقادات و اصول ریشه دار دینی و اسلامی پایدار است به نسل های کنونی انقلاب انتقال یابد.

وی گفت: حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز 13 آبان موجب تقویت روحیه آرمان خواهی و هدف گذاری الهی در لایه های مختلف جامعه می شود.

غلامیان با بیان اینکه امام خمینی(ره)درس های بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به همه ما آموخت، تصریح کرد: در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است و ملت ایران با اقتدا به ندای هیهات من الذله حضرت اباعبدالله الحسین(ع) هیچگاه زیر بار ذلت و استکبار نمی‌روند.

معاون فرماندار نکا در پایان افزود: امروز رسالت مهم دانش آموزان ، تحصیل علم و دانش و بصیرت و ولایت مداری می باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.