دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:15 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- فرمانداری - باید نگاه مامعطوف به خدمت رسانی باشد

تبلیغات
احمدی:

باید نگاه مامعطوف به خدمت رسانی باشد

تاریخ 09 آبان 1396 ساعت 08:22:56
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 031795
فرماندار نکا: ملاک ارزیابی مدیران دستگاههای اجرایی همراهی و همسویی با سیاست ها و رویکرد دولت تدبیر و امید است و مدیران باید به گفتمان دولت یازدهم و دوازدهم پایبند باشند.
باید نگاه مامعطوف به خدمت رسانی باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار نکا در شورای اداری این شهرستان بیان داشت: اگر می خواهیم بافراز وفرود تاریخ ازبین نرویم و برای همیشه ماندگار باشیم باید خدمت کنیم، باید نگاه مامعطوف به خدمت رسانی باشد ، دیگر برای ما فرقی نمکند ،تاکی دراین پست ومقام هستم و خواهم بود ؟مهم این است که تا وقتی که هستیم خدمتگذارمردم باشیم .

نماینده عالی دولت در این شهرستان تصریح کرد:وصدالبته اگر میخواهیم برای همیشه و در حافظه تاریخ و ذهن پاک مردم این خطه ولایت مدارماندگار وماندنی باشیم باید خدمت کنیم و خادم راستینی برای مردم و نظام باشیم،

این مسول ادامه داد: انشاءاله در طول خدمت تلاش کنیم که منویات مقام معظم رهبری و سیاستها و راهبردهای دولت تدبیر وامید را سرلوحه مسیر حرکت خود قرار دهیم وبا بهره مندی از همه ظرفیتها وپتانسیلهای موجود به ویژه نخبگان وافراد توانمند در جهت رشد و توسعه بالقوه شهرستان به کار گیریم.

احمدی افزود:باید دست به دست هم دهیم تا مسیر هایی که پیش رو داریم به سرمنزل مقصود برسانیم و بتوانیم هم افزایی ایجاد کنیم ،نه همسایی واین امکانپذیر نیست مگر با همدلی و همکاری .

فرماندار نکا با اشاره به رفع مشکلات و ایجاد اشتغال و توسعه فعالیت های اقتصادی دولت بیان داشت: هر یک از ما بعنوان بدنه این دولت باید با تمام توان در جهت اجرایی شدن سیاست های ابلاغی در سطح شهرستان تلاش کنیم.

رئیس شورای تامین شهرستان عنوان داشت: دولت دوازدهم در شرایطی که چهار سال تجربه مفید دارد، فعالیت خود را شروع کرده و امیدواریم با استفاده از این شرایط و با همراهی همه دستگاهها بتوانیم به اهداف خود برسیم.

این مسول گفت: با توجه به دستورات مقام معظم رهبری و مؤلفه های این اقتصاد که هم اکنون تنها سیاست کلی است که در خصوص آن ستاد فرماندهی تشکیل شده است و بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب که اولویت و چالش مهم و فوری کشور را اقتصاد دانستند، اگر ما بتوانیم تصمیمات درست، بجا و متقنی را در اقتصاد اتخاذ نماییم قطعا تاثیر آن را در مسائل فرهنگی و آسیب های اجتماعی هم خواهیم دید.

احمدی اظهار داشت: در مواجهه با موضوع اقتصاد مقاومتی همه دستگاه ها و ادارات باید از حالت شعار خارج شوند و با تشکیل کارگروه های متناسب با موضوع در عمل در راه تحقق آن حرکت کنند و اقدام کنند.

فرماندار نکا گفت: در دولت دوازدهم باید بکوشیم چالش های پیش رو را حل کنیم و گام های بلندی برداریم. و همه دستگاههای اجرایی در مسئله اقتصاد مقاومتی باید پای کار باشند و گام های خوبی برداشته شود و باید در دولت دوازدهم این موضوع را در مسیر اصلی خود قرار دهیم.

وی گفت: ما معتقدیم که بحث اقتصاد مقاومتی فقط موضوع اقتصاد نیست بلکه موضوع امنیت، سیاست و موضوع اجتماعی است که می تواند کشور را در درجه بالاتری به موفقیت برساند.

احمدی افزود: شرایط برای اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور فراهم است و ما هیچ توجیهی برای کم کاری و عدم اجرای آن نداریم،

فرماندار نکا با اشاره به رفتار خصمانه آمریکا در قبال برجام گفت: از نظر سیاست خارجی حاصل مذاکرات هسته ای بازی برد-برد هم برای ایران و هم برای ۱+ ۵ که شما هم در جریان هستید، بود. لغو قطعنامه های یکطرفه، یک جانبه و ظالمانه و غیر انسانی که علیه ملت ما وضع شده بود و شکستن زنجیره تحریم های فلج کننده و در واقع برداشتن سایه تهدید نظامی که گزینه قطعی بود.

نماینده عالی دولت در این شهرستان تصریح کرد: الحمدا... با این مذاکراتی که تحت نظارت مقام معظم رهبری، تلاش شبانه روزی تیم مذاکره کننده و تدبیر و درایت رئیس جمهور و صبر و حوصله و نجابت ملت ایران انجام شد، شاهد بودیم که سایه تحریم و جنگ و تهدید از سر ملت برداشته شد و برخلاف میل صهیونیستها و افراطیون تندرویی که نمونه ای از آن در کنگره آمریکا می بینیم و همین طور کسانی که ما از آنها به کاسبان تحریم در داخل یاد می کنیم اکنون در وضعیتی هستیم که با شکست پروژه ی ایران هراسی جهان متوجه شده است که با ملت ایران نمی تواند با زبان زور و تهدید سخن بگوید و باید با زبان احترام و تعظیم و پای میز مذاکره و با گفتگو با این ملت به نتیجه برسد و لذا یکی از برنامه های دولت که تعامل سازنده و موثر با جهان بود در این محور خود را نشان داد و اکنون کشور ایران به یک قدرت بلامنازع و غیر قابل انکار در منطقه تبدیل شده است و شاهد هستیم بدون حضور و مشارکت ایران قدرتهای بزرگ قادر به حل مشکلات، مسائل و درگیریهای موجود در منطقه نیستند. در واقع کشور از خطر دور شد و الحمدا... کشوری که منادی گفتگوی تمدن ها و فرهنگها بود با خارج شدن از حالت انزوا، در حال بازگشت به جایگاه اصلی خود است.

فرماندار نکا گفت: فضای مساعدی بعد از برجام برای تعامل و امید به آینده به وجود آمده و شاهد ترافیک هئیت های تجاری و سیاسی در کشور هستیم. که انشا اله هر روز شاهد موفقیت و پیروزی های دولتمردان و نظام جمهوری اسلامی در سطح جهانی باشیم.

این مسول ادامه داد: حضور مسوولان در این جلسات از سر بیکاری و برای تفنن نیست و باید جدی گرفته شود به نحوی که مدیران ارشد دستگاههای اجرایی باید شرکت در جلسات و کارگروههای فرمانداری و ستاد اقتصاد مقاومتی را حتی اگر با حضور معاون فرماندار برگزار شود بر هر جلسه دیگری ترجیح دهند.

احمدی با گلایه از عدم حضور برخی از مدیران گفت: بعضا شاهد آن هستیم که روسای ادارات جلساتی مهمی که در فرمانداری تشکیل می شود حضور نداشته که اعلام میکنم در صورت تکرار از طریق اداره کل مربوطه برخورد خواهد شد.

این مسول تصریح کرد: جلسات برگزار شده از سوی فرمانداری از جمله شورای ادرای و ستاد اقتصاد مقاومتی بر سایر جلسات حتی استانی ارجحیت دارد . مدیران باید شخصا و راسا در جلسات اداری شهرستان شرکت کنند.

رئیس شورای تامین شهرستان نکا ادامه داد: دستگاهها و ادارات اختلافات و یا مشکلاتی که بینشان گاها پیش می آید ، با همکاری و تعامل حل و فصل نمایند و در صورت عدم نتیجه ای ، می توانید به فرماندار مراجعه و در این مکان حل و فصل کنید. نه اینکه بر علیه یکدیگر اقدام نمایند. بابت این موضوع هم رئیس جمهور محترم به دستگاهها مکاتبه نموده اند.

مهندس احمدی عنوان داشت: متاسفانه برخی مدیران حوصله خدمت به مردم را ندارند و این دسته باید بدانند پشت میز نشستن به درد جامعه و این دولت نمی خورد.

فرماندار نکا با اشاره به ملاک ارزیابی مدیران گفت: ملاک ارزیابی مدیران دستگاههای اجرایی همراهی و همسویی با سیاست ها و رویکرد دولت تدبیر و امید است و مدیران باید به گفتمان دولت یازدهم و دوازدهم پایبند باشند و متفاوت تر از گذشته در خدمت به مردم تلاش کنند، و باید از ظرفیت ها و امکانات شهرستان و ادارات برای اجرای سیاست های دولت استفاده کنند.

فرماندار نکا تاکید کرد ، حضور منظم مدیران در محل کار و جلسات، عدم ارجاع مسایل و درخواست های جزئی ارباب رجوع به ادارات کل و فرمانداری که بعضا شاهد چنین مواردی هستیم ، تکریم ارباب رجوع و ارایه گزارش ماهانه به فرمانداری، نکات بسیار مهمی است که مدیران در دستور کار خود قرار دهند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.