چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 10:48 ب.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- فرمانداری - اجرای طرح مشاغل هنری و خانگی در نکا

تبلیغات

اجرای طرح مشاغل هنری و خانگی در نکا

تاریخ 12 آبان 1396 ساعت 08:25:34
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 031827
اجرای طرح مشاغل هنری و خانگی در نکا طرح قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی در رشته‌های مختلف از جمله رشته‌های هنری در شهرستان نکا اجرایی شد.
اجرای طرح مشاغل هنری و خانگی در نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، به نقل از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا : در راستای اجرای طرح قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و با توجه به اهمین موضوع طرح‌های پشتیبان و پیگیری‌های کارگروه مشاغل استان، تمامی هنرمندانی که توانمندی ایجاد اشتغال خانگی دارند می‌توانند با مطالعه متون راهنما، با مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نکا نسبت به ثبت نام و ارائه مدارک خود اقدام کنند.

منظور از پشتیبان، اشخاص حقیقی یا حقوقی هستند که مسئولیت حمایت از تعدادی از شاغلین خانگی را در کل فرآیند تولید و ارائه خدمات، اعم از آموزش، تهیه و توزیع مواد اولیه و ابزار کار، مشاوره، طرحی، نوآوری، بسته بندی، بازاریابی و فروش به عهده بگیرند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از روز شنبه ١٣ آبان تا دوشنبه ١٥ آبان در ساعات اداری به این اداره مراجعه کنند.

متقاضیان برای نام نویسی می‌توانند به نشانی Www.irimlsa.ir و یا www.mashaghehlkhaneghi.ir مراجعه و نسبت به تکمیل پرسشنامه در این طرح اقدام کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.