دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:14 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- فرمانداری - فعالیتهای حوزه کتاب باید در طی سال تداوم داشته باشد

تبلیغات
احمدی:

فعالیتهای حوزه کتاب باید در طی سال تداوم داشته باشد

تاریخ 25 آبان 1396 ساعت 08:35:07
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 031985
فرماندار نکا: کار کتابخانه ها یک کار صددرصد فرهنگی است و باید موضوع کتاب وکتابخوانی را به خانواده ها بکشانیم زیرا ظرفیت بسیار خوبی است.
فعالیتهای حوزه کتاب باید در طی سال تداوم داشته باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی رئیس و جمعی از کتابداران کتابخانه عمومی شهرستان با فرماندار نکا دیدار کردند.

در این دیدار فرماندار نکا با اشاره به این موضوع که کار کتابخانه ها یک کار صددرصد فرهنگی است گفت: اداره کتابخانه عمومی تلاش خود را برای توسعه کمی و کیفی کتابخانه شهرستان نماید تا بستری مناسب برای کتابخوانی در این شهر فراهم شود.

احمدی با تشریح این موضوع که ازجهت ساختاری دربخش فرهنگی مشکلاتی داریم گفت: برای ایجاد تغییر باید دراین حوزه ها کار کرد و وقت زیادی گذاشت و معتقدیم که تغییر زمانی حاصل می شود ، که بتوانیم بخش عمده ای از شهرستان را که دانش آموز هستند جذب کنیم.

وی اظهار داشت: باحفظ ظرفیت درجهت پیشرفته ومجهزکردن کتابخانه ها تلاش کنیم تا توسعه ای که مد نظر ماست دراین حوزه محقق شود.

فرماندار نکا افزود: باید موضوع کتاب وکتابخوانی را به خانواده ها بکشانیم زیرا ظرفیت بسیار خوبی است.

احمدی تصریح کرد : فعالیتهای حوزه کتاب باید در طی سال تداوم داشته باشد و منحصر به هفته کتاب و کتابخوانی نباشد.

در ادامه سرکار خانم جعفری رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان با ارائه گزارشی ازعملکرد فعالیت های صورت گرفته و برنامه های هفته کتاب وکتابخوانی بیان داشت: بنده وجمعی از کتابداران شهرستان برخود لازم دانستیم تا درمحل فرمانداری حاضرشده و از زحمات و هماهنگی هایی که برای کتابخانه های عمومی انجام می دهید تقدیر وتشکر کنیم.

وی افزود: امیدواریم با حمایت ها و مساعدت های فرماندار بتوانیم وضع موجود را بهبود بخشیم و با توجه به وجود استعداهای علمی و فرهنگی در شهرستان و ظرفیت ها و قابلیت های موجود، گام های مؤثری در جهت رشد و توسعه فرهنگ کتابخوانی برداریم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.